Склад команди "Кремінь": 69 Єрмолов Даніїл, 72 Агапов Максим, 33 Сидоренко Данило, 91 Аркуша Данило, 16 Азізов Давронбек, 14 Матвєєв Кирило, 8 Панчишин Орест, 21 Фальковський Данило, 20 Галата Денис, 88 Вівдич Олександр, 10 Савіцький Андрій Запасні: 1 Музичка Іван, 40 Оксененко Станіслав, 35 Товкач Артем, 17 Жданович Олексій, 19 Молько Владислав, 4 Пилипенко Віктор, 9 П'ятибрат Артем, 99 Лісняк Радіон, 13 Сидоренко Данило, 46 Кальчук Олександр, 11 Галоян Сімон
Склад команди "ФК Чернігів": 35 Шимрай Олександр, 17 Сердюк Мирослав, 3 Шумило Максим, 2 Галстян Едуард, 5 Романченко Анатолій, 20 Бибік Артур, 7 Мироненко Дмитро, 10 Койдан Вячеслав, 27 Сираш Микола, 18 Ментей Віталій, 95 Кулик Дмитро Запасні: 9 Кривобороденко Кирило, 21 Школьний Владислав, 6 Вересоцький Андрій, 8 Макаренко Андрій, 23 Зенченко Олексій, 15 Лакеєнко Андрій, 77 Сердюк Максим, 12 Падун Артем, 22 Рощинський Олександр

Анонс матчу Кремінь - ФК Чернігів 27.11.2022, Перша ліга України

між командою Кремінь (Кременчуг) та командою ФК Чернігів (Чернигов) проходитиме в рамках по футболу: Перша ліга України 2022/2023 .

Дата проведення матчу: 27.11.2022
Час початку матчу: 12:00

Історія протистоянь Кремінь (Кременчуг) та командою ФК Чернігів (Чернигов):

між командами закінчився перемогою на користь Кремінь, тоді як команда ФК Чернігів залишилася з поразкою . Зіткнення Кремінь та ФК Чернігів у попередньому футбольному матчі 03.11.2023 закінчилось : 2:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Кремінь - ФК Чернігів можна подивитися 27.11.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Кремінь - ФК Чернігів, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Кремінь (Кременчуг)
Рік заснування Кремінь (Кременчуг): 1959
Тренер: Роман Локтионов

команди Кремінь був зіграний проти Металіст - 26.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Металіст.

Назва: ФК Чернігів (Чернигов)
Рік заснування ФК Чернигов (Чернигов): 2003

команди ФК Чернігів був зіграний проти Поділля - 27.04.2024, у рамках Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Поділля.

Слідкуйте за результатами матчу Кремінь - ФК Чернігів онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.