Перерва!
1'
Матч розпочато!
Склад команди "Хуст": 27 Рябенко Владислав, 94 Іванов Владислав, 22 Тихненко Ігор, 18 Петрук Іван, 35 Баник Даніел, 8 Вагін Ігор, 21 Приходько Назар, 19 Борисенко Владислав, 99 Станкович Іван, 17 Павлич Богдан, 20 Василинець Василь Запасні: 1 Левченко Ігор, 15 Пилип Микола, 5 Пилип Роберт, 25 Скиба Євгеній, 9 Мердєєв Вадим, 55 Диянчук Дмитро, 33 Вадовський Максим, 13 Колчін Костянтин, 14 Шевчук Володимир
Склад команди "Агробізнес": 1 Попович Андрій, 14 Білий Роман, 44 Даценко Семен, 2 Гаврушко Іван, 99 Квасний Микола, 8 Теплий Віталій-Дмитро, 21 Толочко Роман, 77 Свистун Крістіан, 11 Равлик Віталій, 23 Волков Даниїл, 10 Кузьмин Роман Запасні: 71 Хмеловський Данило, 50 Мінчев Микита, 4 Бариляк Руслан, 5 Мячин Віталій, 22 Заєць Сергій, 28 Лень Олег, 13 Гудзінський Вадим, 6 Тишинінов Владислав, 17 Грицак Назар, 9 Тяпкін Максим, 97 Зоренко Владислав

Анонс матчу ФК Хуст - Агробізнес 19.08.2023, Перша ліга України

Матч між командою ФК Хуст (Хуст) та командою Агробізнес (Волочиск) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 19.08.2023
Час початку матчу: 15:30

Історія протистоянь между клубами ФК Хуст (Хуст) та командою Агробізнес (Волочиск):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Агробізнес, тоді як команда ФК Хуст залишилася з поразкою . Зіткнення Агробізнес та ФК Хуст у попередньому футбольному матчі 21.10.2023 закінчилось со следующими результатом: 3:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу ФК Хуст - Агробізнес можна подивитися 19.08.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу ФК Хуст - Агробізнес, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: ФК Хуст (Хуст)

Предыдущий матч команди ФК Хуст був зіграний проти Діназ - 20.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Діназ.

Назва: Агробізнес (Волочиск)
Рік заснування Агробизнес (Волочиск): 2016
Тренер: Александр Чижевский

Прошедший матч команди Агробізнес був зіграний проти ФСК Маріуполь - 20.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу ФК Хуст - Агробізнес онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.