Лаціо - Дженоа онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 27 серпня 2023, 21:45 - Олимпийский стадион . Трансляція: MEGOGO Футбол Третий
Головний суддя: Маринелли, Ливио
Рим
0 - 1
Генуя
16' Retegui, Mateo 38' Даніло Катальді 39' Frendrup, Morten
61' Руслан Малиновський 66' Адам Марушич Вийшов: Pellegrini, Luca 66' Kamada, Daichi Вийшов: Матіас Весіно 66' Феліпе Андерсон Вийшов: Isaksen, Gustav 70' Strootman, Kevin Вийшов: Мортен Торсбі 70' Руслан Малиновський Вийшов: Hefti, Silvan 70' Retegui, Mateo Вийшов: Калєб Екубан 79' Даніло Катальді Вийшов: Castellanos, Valentin 85' Sabelli, Stefano Вийшов: Martin, Aaron 90' Pellegrini, Luca 90' Маттіа Дзакканьї 90' Gudmundsson, Albert 90' Чіро Іммобіле
Цікаві факти
  • The most common result of matches between Lazio Rome and Genoa CFC is 1-2. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 18 meetings with Lazio Rome playing at home, Lazio Rome have won 11 times, there have been 1 draws while Genoa CFC have won 6 times. The goal difference is 41-21 in favour of Lazio Rome.
  • During the last 36 meetings, Lazio Rome have won 18 times, there have been 6 draws while Genoa CFC have won 12 times. The goal difference is 68-47 in favour of Lazio Rome.
  • Genoa CFC's last away win against Lazio Rome was in 2018.
  • When playing at home, Lazio Rome have not lost to Genoa CFC in their last 4 encounters.
  • Genoa CFC have scored at least one goal for 7 consecutive matches.
  • Lazio Rome wins 1st half in 47% of their matches, Genoa CFC in 45% of their matches.
  • Lazio Rome wins 47% of halftimes, Genoa CFC wins 45%.
  • The winner of their last meeting was Genoa CFC.
  • On their last meeting Genoa CFC won by 3 goals.
  • When Lazio Rome leads 1-0 at home, they win in 66% of their matches.
  • When Genoa CFC leads 0-1 away, they win in 70% of their matches.
  • When Lazio Rome is down 0-1 home, they win 33% of their matches.
  • When Genoa CFC is down 1-0 away, they win 16% of their matches.
  • Lazio Rome have lost just 1 of their last 5 games against Genoa CFC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Lazio Rome won 3, Genoa CFC won 1, 1 draws.
  • Lazio Rome have lost just 0 of their last 5 Serie A games against Genoa CFC.
  • Genoa CFC have won just 0 of their last 5 Serie A games against Lazio Rome.
  • Lazio Rome scores 2.6 goals in a match against Genoa CFC and Genoa CFC scores 2 goals against Lazio Rome (on average).
  • Average number of goals in meetings between Lazio Rome and Genoa CFC is 4.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Lazio Rome and Genoa CFC is 1.8.
  • Both teams lost their last match.
  • Lazio Rome scores 1.8 goals when playing at home and Genoa CFC scores 1.16 goals when playing away (on average).
  • Lazio Rome have lost 3 matches in a row.
  • Genoa CFC's performance of the last 5 matches is better than Lazio Rome's.
  • Both teams haven't won their last match in Serie A.
Pellegrini, Luca
90'
Маттіа Дзакканьї
90'
90'
Gudmundsson, Albert
Чіро Іммобіле
90'
85'
Sabelli, Stefano
Вийшов: Martin, Aaron
Даніло Катальді
Вийшов: Castellanos, Valentin
79'
70'
Strootman, Kevin
Вийшов: Мортен Торсбі
70'
Руслан Малиновський
Вийшов: Hefti, Silvan
70'
Retegui, Mateo
Вийшов: Калєб Екубан
Адам Марушич
Вийшов: Pellegrini, Luca
66'
Kamada, Daichi
Вийшов: Матіас Весіно
66'
Феліпе Андерсон
Вийшов: Isaksen, Gustav
66'
61'
39'
Frendrup, Morten
38'
16'
В ефірі
Дженоа все-таки вириває виїзну перемогу в матчі проти Лаціо. Срібний призер починає сезон з двох поразок, а Маліновський класно відзначив повернення до Серії А.
90+9'
Матч завершився.
90+4'
Ягєлло вийшов на поле замість Гудмундссона.
90+4'
Іммобіле також надто активно обурювався.
90+3'
Дзакканьї не може стримати емоції. Намагався за футболку підійняти з газону Гудмундссона, який тягнув час.
90+1'
Компенсовано пʼять хвилин.
89'
В Екубана було все, щоб створити небезпечний момент, але завершальний удар ганця залишає бажати кращого.
85'
Мартін замінив Сабеллі.
84'
Знову Весіно намагається загрожувати воротам суперника, цього разу головою. Над поперечкою пройшов мʼяч.
81'
Весіно завдав дальнього удару, Мартінес спокійно змістився в кут і забрав мʼяч до рук.
79'
Катальді поступився місцем на полі Кастельяносу.
74'
Лаццарі завдав удару з-за меж карного після розіграшу кутового. Не найкраща спроба.
70'
Джилардіно відповідає на заміни Саррі. Маліновський, Ретегі та Стротман пішли відпочивати. Гефті, Екубан і Торсбю з’явилися на полі.
66'
Пеллегріні, Весіно та Ісаксен вийшли на поле замість Марушича, Камади та Феліпе Андерсона.
65'
Небезпечний момент
Драгушин подарував мʼяч Іммобіле, а той у дотик пробив по воротах. Мартінес уже був не при справах, але врятувала штанга.
63'
Френдруп обійшов кількох захисників і стріляв до воротарського, де знаходився Ретегі. Проведел перехопив цю передачу.
61'
Маліновський зупинив прохід Марушича флангом ціною жовтої картки.
60'
Важко Дженоа. Від пресингу перших 30 хвилин не лишилося навіть сліду. Повним складом на власній половині працюють проти мʼяча.
51'
Луїс Альберто технічно закручував мʼяч у дальній кут, Мартінес у стрибку змахнув на кутовий.
48'
Камада йшов замикати простріл Луїса Альберто з лівого флангу, але Мартінес випередив японця та накрив мʼяч.
46'
Другий тайм розпочався.
Дуже щільно Лаціо притиснув суперника до своїх воріт під завісу першого тайму. Перерва зараз точно на руку «грифонам».
45+7'
Перерва.
45+5'
Мартінес трохи невпевнено вийшов із воріт, випустивши мʼяч із рук. На щастя для іспанця, ніхто з суперників не скористався цим.
45+1'
Можна сміливо казати, що Лаціо щойно створив свій найкращий момент! Камада підключився до карного та міг розстрілювати ворота приблизно з десяти метрів. Завадив захисник, буде лише кутовий.
45+1'
Додано шість хвилин.
45'
Перевірка VAR завершилася навіть без участі Марінеллі. Підкат Драгушина не розцінили як порушення правил.
43'
Паніка виникла в карному майданчику Дженоа. Незрозуміло, що там відбулося, але гравці Лаціо в повному складі апелюють до арбітра.
39'
Маліновський обігрався з партнером у стіночку та завдав потужного удару з лівої. На жаль, влучив у Ретегі.
38'
Катальді був вимушений фолити, щоб зупинити небезпечну контратаку суперника.
35'
Гра очікувано перемістилася на половину поля Дженоа, однак підопічні Джилардіно продовжують ефективно захищатися.
30'
Іммобіле падає на газон в карному суперника після контакту з Драгушином. Арбітр одразу ж показав, що не призначить пенальті. Епізод на тоненького, поштовх у спину мав місце.
24'
Варто також відзначити пресинг гостей. Дуже агресивно вони йдуть у відбір на чужій половині поля. На весь поєдинок в такому темпі сил не вистачить.
21'
Навіть після забитого мʼяча Дженоа продовжує домінувати. Лаціо виглядає якимось розгубленим і не готовим до цього матчу.
16'
Дженоа відкриває рахунок! Проведел відбив мʼяч перед собою після потужного удару Френдрупа і Ретегі цим скористався. Повтор уже подивилися, офсайду не було.
12'
Стійка рятує Лаціо! Васкес ледь не створив шедевр. Задумував подачу мексиканець, а вийшов небезпечний удар.
8'
Міг виникнути небезпечний момент біля воріт Мартінеса, якби Феліпе Андерсон помітив відкривання Дзакканьї. Але цього не сталося.
3'
У Ретегі була відмінна можливість відзначитись після подачі Гудмунссона, але нападник Дженоа пробив прямо в руки голкіперу.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Лівіо Марінеллі.
Запасні: Адамоніс (в), Сепе (в), Фурланетто (в), Башич, Весіно, Ісаксен, Кастельянос, Патрік, Пеллегріні, Ровелла, Сіона, Хіла, Хюсай.
Стартовий склад Лаціо: Проведел — Марушич, Романьйолі, Казале, Лаццарі — Луїс Альберто, Катальді, Камада — Дзакканьї, Іммобіле (к), Феліпе Андерсон. Головний тренер — Мауріціо Саррі.
Запасні: Леалі (в), Соммаріва (в), де Вінтер, Фіні, Араму, Біраскі, Гефті, Екубан, Каріколь, Пушкаш, Торсбю, Ягєлло.
Стартовий склад Дженоа: Мартінес — Васкес, Дрегушин, Бані, Сабеллі — Стротман, Бадель (к), Френдруп — Гудмундссон, Маліновський — Ретегі. Головний тренер — Альберто Джилардіно.
UA-Футбол представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 2-го раунду Серії А між Лаціо та Дженоа.