Президента ФІФА закликають переглянути перейменування стадіону на честь Шухевича


Центр Симона Візенталя виніс на обговорення питання про присвоєння стадіону у Тернополі

Президента ФІФА закликають переглянути перейменування стадіону на честь Шухевича

Фото: te.20minut.ua


Директор Центру Симона Візенталя Шимон Самуельс звернувся до ФІФА про те, щоб переглянути присвоєння Центральному стадіону Тернополя імені Романа Шухевича.

Самуельс відправив лист на ім'я президента ФІФА Джанні Інфантіно, в якому він зазначив:

"Мисливець на нацистів і історик Голокосту нашого Центру доктор Ефраїм Зурофф написав меру Тернополя протест проти перейменування стадіону на честь нацистського гауптмана SS Schutzmannschaft 201 Романа Шухевича, активного учасника масових вбивств євреїв і поляків під час Другої світової війни. Зурофф запропонував, щоб на стадіоні вшановували" українських праведників ", які на свій страх і ризик захищали єврейських утікачів, яких розшукує Шухевичем для знищення".

Також Самуельс закликав Інфантіно обговорити це питання на 71-му конгресі ФІФА, який пройде 21 травня в Zoom:

"Ми очікуємо, що ви будете наполягати на те, щоб Українська асоціація футболу відмовила в проведенні матчів на цьому стадіоні, поки він не буде перейменований в дусі статуту ФІФА. ФІФА не повинна асоціюватися зі зловживанням футболом на службі ненависті. Назва Тернопільського стадіону на честь нацистського помічника масових вбивств заплямувала прекрасну гру ".

Центр Симона Візенталя - організація, діяльність якої спрямована на захист прав людини, боротьбу з тероризмом, антисемітизмом і вивчення Голокосту.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Wiesenthal Europe
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
aleks68
тебя петуха ватного никто не спрашивает.прикрой своё вонючее е..... лапоть
Відповісти
15
12
Повернутись до новин
Коментарі 52
aleks68
тебя петуха ватного никто не спрашивает.прикрой своё вонючее е..... лапоть
Відповісти
15
12
andyqd (Тернополь)
пусть этот нудоум Самуэльс peace дует куда подальше, в своей стране сами будем решать что и в честь кого называть
Відповісти
0
0
rootf1 (Одесса)
Ну мать вашу, против этого пол страны. У себя в Тернополе, хоть детей называйте Бандурик и Шухевка, но перестаньте позорить нас перед остальным миром.
Відповісти
0
2
мы за динамо (киев)
та клали ми на думки навіть обох половин тої страни. і не тільки тої, а й ще одної з хитро зробленими правдолюбами.
Відповісти
1
0
andyqd (Тернополь)
ты недоумок, учи историю Украины, а потом открывай варешку
Відповісти
0
0
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Авжеж. Тернопільский стадіон - базовий для збірної. І відмова від проведення ігор національної команди на цьому стадіоні задовільнить гонор пришелепкуватого посла Ізраїлю.
Відповісти
0
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Засновники Ізраїлю для палестинців, та більшості арабів ТЕРОРИСТИ! Це ж не заважає ізраїльтянам поклонятися їм. Та і загалі, чи багато ми знаємо національно-визвольних війн без жертв? Може пора зі своїми своїм розбиратися, а не сунути носа туди куди не треба?
Відповісти
3
1
cucumber (Киев)
Видна радянська пропаганда, яка вигадує казки і маячню проти національно-визвольних рухів, та їх представників. Немає жодного документа про причасність Р.Шухевича до репресій проти євреїв. вася огурцов
Відповісти
5
0
viajador (с. Печихвости)
На Шухевича відсутній судовий вирок в жодній країні. Але Сіма-Шима підмахує кцапам.
Відповісти
5
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Треба доповнити назву, жиди волають.
Відповісти
2
1
Joyce (Donetsk)
Если это дело принципа, назовите. Я реально хочу, чтобы назвали, т.к. это должно вызвать определенный резонанс в мире. Мне интересна реакция ЕС, США, России. Давайте проверим, насколько они все последовательны в своих устремлениях. Украинский посол в Германии раз за разом смешивает с дерьмом Германию, а в ответ - тишина :)
Відповісти
1
3
Dnepr-75 (Днiпро)
Настоящий патриот Украины, пiдтримую, iм.Шухевича. Не называть же как в ватастане " Крылья Советов","Газпром-Арена" , тьфу.
Відповісти
5
2
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Доиграются с политикой.потом вообще исключат команды и сборную от международных игр
Відповісти
3
12
Ten0N (Leopolis)
Олимпийскую сборную парашки уже давно исключили, ты сайтом ошибся
Відповісти
6
0
andyqd (Тернополь)
тебя не спросили, захлопнись
Відповісти
0
0
Запорізьке Торпедо (zp)
у этого поцл.. посла, видимо, очень много свободного времени
Відповісти
6
2
avatar
Просто Толик (Одесса)
Ладно, ребята, не стоит пуще прежнего ругаться из-за эксплуатации коллективного бессознательного, всё в порядке.
Відповісти
3
0
Sarmat 2019 (Донецк/Одесса)
Самое главное, что всем абсолютно нас рать на Шухевича, Сталина и т.д., герои они были, или не герои! Просто, так воздействуют на примитивные умы ))) Цели ясные и понятные...
Відповісти
7
7
avatar
Cannabis Sativa (Луцк)
Верх цинизма. Весь Мир спокойно наблюдает, как Израиль убивает палестинцев, обстреливает ракетами Ливан, помогает азерам мочить армян... Никто не рыпнулся, когда они свою столицу из Тель-Авива в Иерусалим (столицу Палестины) перенесли. А сами запрещают другим нациям называть стадионы в честь защитников Родины.
Відповісти
11
5
78zezabo (Дрогобич)
Повністю підтримую, в євреїв завжди дві правди. Яскравий приклад коломойша
Відповісти
10
3
avatar
Просто Толик (Одесса)
сто восемьдесят четыре
Відповісти
3
6
украинец13 (Севастополь)
да это всё что может написать ватная блевотина сидя на бутылке и рукоблудя на портрет плешивого лидера.
Відповісти
7
2
avatar
Cannabis Sativa (Луцк)
Сышишь, Толик! У тебя такая *опа на аве. Сразу видно, что любишь, когда тебя в два ствола пердолят. Валил бы ты лучше с этого сайта на какой-нибудь еврейский. У нас тут заднеприводных не любят
Відповісти
7
2
Ten0N (Leopolis)
Толик жидовский п!здоболик
Відповісти
4
2
Ten0N (Leopolis)
Для тех клоунов которые пишут что стадионы нужно называть в честь спортсменов."Олимпийский стадион Адем Яшари" Косовска-Митровица"Васил Левски" София"Христо Ботев" Ботев"Ахмат-Арена" Грозный"Олимпийский стадион Ататюрка" Стамбул"Фенербахче Шюкрю Сараджолу" Стамбул"Караискакис" Пирей"Президент Хуан Доминго Перон" Авельянеда
Відповісти
9
6
avatar
Cannabis Sativa (Луцк)
Хорошие познания Кстати, в честь Ататюрка назвали уже добрую половину стадионов Турции. А ведь он тоже мочил жидов и цыган. Но турков что ФИФА, что УЕФА, что з*лупоглазые почему-то не рискуют в чём-то упрекнуть
Відповісти
7
5
balamyt (Boston)
Поц ..Ататюрк в Турции мочил...армян...1.5 млн. стали жертвами этого Генацида.. .А евр. и цыгане стали жертвами нацистов Германии...поляки и евреи..стали жертвами героев нац-патриотов типа Шухевича..Так что притензии Израиля вполне Обосновааные...
 
1
1
FC Energy (Новая Каховка)
Клоун, то что другие клоуны называют свои стадионы не в честь спортсменов - это дичь. Что-то не вижу таких стадионов в топ чемпионах, одни задворки по типу Греции, Турции, Болгарии.
Відповісти
1
2
Ten0N (Leopolis)
Даун в топ чемпионатах стадионы называли 100+ лет назад. Или переиминовывали в средине прошлого века. А современные в честь спонсоров и прочей шолухи. Построй стадион и называй как хочешь.
 
2
1
FC Energy (Новая Каховка)
Аутист, во Львове и Тернополе твои стадионы стоят, лично кирпичи ложил?)
 
1
2
Ten0N (Leopolis)
Бле, ну ты реально дебил. При чем тут я? Я тебе привел примеры из топ чемпионатов о которых ты писал. А аутист чпокнул твою мамку и через 7 месяцев ты выпал из дупла. Ты вникай в то что написано, а потом думай. А то фигню только рыгаешь.
 
2
1
FC Energy (Новая Каховка)
Во-первых, желаю тебе отъехать от рака, во-вторых, какой пример мы привел? Приведи мне пример стадиона СЕЙЧАС из топ лиги а не из подвала.
 
0
2
FC Energy (Новая Каховка)
Называть стадионы надо в честь известных спортсменов, зачем этот цирк?
Відповісти
15
16
cdboss1 (пофиг)
Шухевич був відомим спортсменом
Відповісти
11
8
andyqd (Тернополь)
ты главный клоун цирка, Шухевич играл в футбол
Відповісти
0
0
magnum power (БОМЖ)
в духе фифа - это устраивать чемпионат мира в стране-агрессоре.
Відповісти
25
3
andyqd (Тернополь)
100%, какое фифа в таких странах и устраивают ЧМ. клоуны
Відповісти
0
0
satellite (Харьков)
Дебилизм крепчает!!! Неужели с Западной Украины мало было выдающихся и прекрасных футболистов???
Відповісти
13
15
avatar
Cannabis Sativa (Луцк)
Не в этом дело. Просто у евреев пердак подгорает, что в Украине принимаются какие-либо решения без их спроса
Відповісти
9
5
Bonus (Львів)
Правильніше казати "заходу України", тому що "Західна Україна" це історичне поняття, оскільки ці територорії, як і східні, були відокремлені і у складі інших держав, а зараз ми єдині. Так само вже немає Східної і Західної Німеччини, є одна, але є ще дві окремі Кореї. Хоча й зараз часто можна почути це сепаратне формулювання, іноді через радянські патерни, а іноді спеціально (особливо у проросійських ЗМІ), щоб забити людям голову, що є дві України (Західна і Східна), між якими немає нічого спільного і які просто штучно й тимчасово об"єднані. Словом, наративи методичок...
Відповісти
8
2
мы за динамо (киев)
слушне уточнення. сам не звертав уваги на таку приховану лінгвістичну міну.
 
0
0
ещё не специалист (Кривой Рог)
як кажуть французи : вже нема...
Відповісти
0
0
Dortmund 09 (Киев)
В Европе нужно вообще запретить название любых стадионов именами политических или военных личностей. Много же хороших футболистов или спортсменов в прошлом...
Відповісти
11
11
avatar
Bush_Dima (Чернігів)
І така заборона повинна стосуватися не тільки стадіонів, а і всього іншого. Прийшла нова влада - чекай перейменування половини вулиць, провулків і т.д.. Для чого це? Для чого провокувати людей? І так проблем вистачає...
Відповісти
17
4
ratio (Дн-жинск)
Переименовать же проще чем построить новое и назвать его как хочется
 
9
2
мы за динамо (киев)
винуватість шухевича не доведена жодним судом, навіть в ізраелі.
Відповісти
22
15
avatar
Динамо-машина (Киев)
Отож!
Відповісти
12
9
andyqd (Тернополь)
євреям лиш би по peace діти
Відповісти
0
0
Andreyko (Вінниця)
якби "доктор Ефраїм Зурофф" не цитував методички, а щось досліджував, то знав и хоч трішки історії, де і коли діяв Шухевич, чому ввійшли до складу батальйонів та інше. Як і про "масові вбивства євреїв та поляків" - чекаю таких же звернень по кучі міст, вулиць, стадіонів "армії крайової" Черговий гімновкид методичок північного "брата"
Відповісти
18
13
avatar
Динамо-машина (Киев)
100%!
Відповісти
10
8
мы за динамо (киев)
та ж армія крайова з відплатними акціями про які відкрито заявляють поляки це як? не масові вбивства ?
Відповісти
7
1
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
100% правильно!!
Відповісти