Григорій Суркіс: Головко - професійний фахівець


Григорій Суркіс - про призначення Олександра Головко

Григорій Суркіс: Головко - професійний фахівець


Почесний президент Федерації футболу України Григорій Суркіс прокоментував засідання виконкому ФФУ.

"Я пам'ятаю в 2006 році ніхто ні копійки не поставив би на збірну України, а вона була в чвертьфіналі Чемпіонату світу. Чи можемо ми бути не песимістами, а оптимістами? Я оптиміст завжди.

Я дуже хотів би, що б Головко був успішним. Він не просто хороша людина, але і професійний фахівець, має інтелектуальну складову. Як він веде розбір матчів "Динамо" або "Шахтаря", відверто скажу - заслухатися можна. Але сьогодні потрібно досягти і певних перемог на футбольному полі, щоб ми всі вважали, що він та людина, яка очолила молодіжну збірну, доводячи свій потенційний клас.

Приємно чи ні, що Головко "динамівець"? А ви мені нагадайте, коли в інституті національних збірних працювали не "динамівці". Вони повсюду. Можливо, це погано, скажу відверто. Але мені дуже приємно, що Головко очолює молодіжну команду. Дуже шкода, що ще один "динамівець" Ковалець не досяг згоди з Федерацією футболу про пролонгацію контракту. Він чудова людина. Але така тренерська доля, коли немає успіху. І це стосується не тільки збірних, але і клубів", - розповів Суркіс.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Футбол 24
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Днепрянин (Днепр)
жид йобаный
Відповісти
2
2
Повернутись до новин
Коментарі 3
Днепрянин (Днепр)
жид йобаный
Відповісти
2
2
Глюк Львів (Лемберг)
По Головку згоден. По збірній в 2006, ляпнув щось як з горячки. Ніхто б копійки не поставив що вийдем з групи з Саудами і Тунісом???
Відповісти
0
1
Очевидец+ (Киев)
Головко действительно очень умный человек и мудрый тренер. Наверняка у него большое тренерское будущее.
Відповісти
3
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус