"Карпати": 1 Кожухар Андрій, 44 Саків Тарас, 3 Бабогло Владислав, 22 Векляк Богдан, 28 Полегенько Павло, 71 Чех Максим, 16 Рябов Артур, 26 Костенко Ян, 7 Підлепенець Євген, 8 Чачуа Амбросій, 10 Невес Алвес Ігор Запасні: 31 Ільющенков Олександр, 2 Мизюк Олександр, 11 Картушов Єгор, 17 Демченко Єгор, 20 Равлик Віталій, 27 Сухар Тимофій, 33 Шах Артур, 35 Сидун Вадим, 47 Романюк Юрій
"Нива": 1 Механів Максим, 4 Зінь Андрій, 5 Хруставка Олег, 2 Танчак Василь, 7 Мудрий Максим, 44 Давидов Сергій, 21 Бороденко Дмитро, 30 Дорошенко Арсентій, 11 Гатала Ігор, 17 Волохатий Роман, 9 Бей Андрій Запасні: 71 Жупанський Віталій, 3 Соколов Олег, 12 Хабло Арсен, 24 Козак Богдан, 25 Вольський Данііл, 73 Махінка Денис-Павло, 77 Галадей Дмитро, 99 Малащук Андрій

Анонс матчу Карпати - Нива 24.11.2023, Перша ліга України

Противостояние між командою Карпати (Львов) та командою Нива (Тернополь) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 24.11.2023
Час початку матчу: 12:00

Історія протистоянь между командами Карпати (Львов) та командою Нива (Тернополь):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь Карпати, тоді як команда Нива залишилася з поразкою . Зіткнення Карпати та Нива у попередньому футбольному матчі 24.11.2023 закінчилось со счетом: 3:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Карпати - Нива можна подивитися 24.11.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Карпати - Нива, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Карпати (Львов)
Рік заснування Карпати (Львов): 2021

Прошедший поединок команди Карпати був зіграний проти СК Полтава - 27.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Карпати.

Назва: Нива (Тернополь)
Рік заснування Нива (Тернополь): 2016
Тренер: Сергей Задорожный

Прошедший поединок команди Нива був зіграний проти Кремінь - 21.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Карпати - Нива онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.