Мілан - Фрозіноне онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 02 грудня 2023, 21:45 - Джузеппе Меацца . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Marchetti, Matteo
Милан
3 - 1
Фрозиноне
43' Лука Йовіч
46' Bourabia, Mehdi Вийшов: Brescianini, Marco 50' Крістіан Пулішич 57' Reinier Вийшов: Gelli, Francesco 63' Barrenechea, Enzo 64' Chukwueze, Samuel Вийшов: Adli, Yacine 66' Cuni, Marvin Вийшов: Jorge, Kaio 66' Ibrahimovic, Arijon Вийшов: Caso, Giuseppe 74' Tomori, Fikayo 79' Рубен Лофтус-Чік Вийшов: Pobega, Tommaso 79' Reijnders, Tijani Вийшов: Bennacer, Ismael 80' Крістіан Пулішич Вийшов: Traore, Chaka 80' Лука Йовіч 82' Brescianini, Marco 85' Лука Йовіч 86' Monterisi, Ilario Вийшов: Cheddira, Walid
Цікаві факти
  • In Serie A, Frosinone Calcio have lost their last 4 away matches.
  • Did you know that AC Milan scores 38% of their goals between the minutes 31-45?
  • Did you know that Frosinone Calcio scores 26% of their goals between the minutes 61-75?
  • AC Milan have received 4 red cards this season. This is the highest number in Serie A.
  • AC Milan haven't scored in 2 of their 6 home matches in Serie A this season.
  • Frosinone Calcio haven't scored in 3 of their 6 away matches in Serie A this season.
  • Frosinone Calcio's away record this season: 0-2-4.
  • Olivier Giroud is AC Milan's top scorer with 7 goals. Matias Soule has scored 6 times for Frosinone Calcio.
  • AC Milan have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • Frosinone Calcio have conceded a goal in each of their last 11 matches.
  • AC Milan wins 1st half in 45% of their matches, Frosinone Calcio in 43% of their matches.
  • AC Milan wins 45% of halftimes, Frosinone Calcio wins 43%.
  • The winner of their last meeting was AC Milan.
  • On their last meeting AC Milan won by 2 goals.
  • When AC Milan leads 1-0 at home, they win in 87% of their matches.
  • When Frosinone Calcio leads 0-1 away, they win in 71% of their matches.
  • When AC Milan is down 0-1 home, they win 11% of their matches.
  • When Frosinone Calcio is down 1-0 away, they win 22% of their matches.
  • In Serie A, Frosinone Calcio has better performance than AC Milan.
  • Frosinone Calcio's performance of the last 5 matches is better than AC Milan's.
  • AC Milan have lost just 0 of their last 4 games against Frosinone Calcio (in all competitions).
  • In the last 4 meetings AC Milan won 2, Frosinone Calcio won 0, 2 draws.
  • AC Milan have lost just 0 of their last 4 Serie A games against Frosinone Calcio.
  • Frosinone Calcio have won just 0 of their last 4 Serie A games against AC Milan.
  • AC Milan scores 2.25 goals in a match against Frosinone Calcio and Frosinone Calcio scores 1.25 goals against AC Milan (on average).
  • Average number of goals in meetings between AC Milan and Frosinone Calcio is 3.5.
  • Average number of goals in the first half in meetings between AC Milan and Frosinone Calcio is 0.75.
  • Both teams haven't won their last match in Serie A.
  • AC Milan scores 1.63 goals when playing at home and Frosinone Calcio scores 1.37 goals when playing away (on average).
  • AC Milan's performance of the last 5 matches is better than Frosinone Calcio's.
Новини команд
86'
Monterisi, Ilario
Вийшов: Cheddira, Walid
Лука Йовіч
85'
82'
Brescianini, Marco ГООЛ!
Крістіан Пулішич
Вийшов: Traore, Chaka
80'
Лука Йовіч
80'
Рубен Лофтус-Чік
Вийшов: Pobega, Tommaso
79'
Reijnders, Tijani
Вийшов: Bennacer, Ismael
79'
ГООЛ! Tomori, Fikayo
74'
66'
Cuni, Marvin
Вийшов: Jorge, Kaio
66'
Ibrahimovic, Arijon
Вийшов: Caso, Giuseppe
Chukwueze, Samuel
Вийшов: Adli, Yacine
64'
63'
Barrenechea, Enzo
57'
Reinier
Вийшов: Gelli, Francesco
ГООЛ! Крістіан Пулішич
50'
46'
Bourabia, Mehdi
Вийшов: Brescianini, Marco
ГООЛ! Лука Йовіч
43'
В ефірі
90+6'
Возвращение после травмы - (Фрозіноне)
90+3'
Травма - (Фрозіноне)
90+3'
Штрафной удар - (Фрозіноне)
90+2'
Небезпечний момент
Удар от ворот - ("Мілан")
90+1'
Показано дополнительное время + 4
90'
Удар мимо ворот - (Фрозіноне)
90'
89'
87'
86'
Замена - (Фрозіноне)
85'
Замена Лука Йовіч : Camarda, Francesco - ("Мілан")
84'
82'
ГОЛ! - (Фрозіноне)
81'
80'
Жёлтая карточка Лука Йовіч - ("Мілан")
80'
Штрафной удар Лука Йовіч - (Фрозіноне)
80'
Замена Крістіан Пулішич - ("Мілан")
79'
Замена - ("Мілан")
79'
Замена Рубен Лофтус-Чік - ("Мілан")
77'
Кутовий
Угловой удар - (Фрозіноне)
76'
75'
Видео помощник арбитра - ("Мілан")
75'
Просмотр VAR - ("Мілан")
74'
ГОЛ! - ("Мілан")
73'
Кутовий
Угловой удар Крістіан Пулішич - ("Мілан")
69'
Штрафной удар Рубен Лофтус-Чік - (Фрозіноне)
66'
66'
64'
63'
Жёлтая карточка - (Фрозіноне)
63'
Штрафной удар - ("Мілан")
63'
Кутовий
62'
Кутовий
59'
58'
Кутовий
57'
56'
50'
ГОЛ! Крістіан Пулішич - ("Мілан")
48'
Удар от ворот - (Фрозіноне)
48'
Удар мимо ворот - ("Мілан")
46'
46'
Начался второй тайм
46'
Тайм завершен
Счет периода
45+1'
45+1'
Показано дополнительное время + 1
45'
45'
Удар мимо ворот Крістіан Пулішич - ("Мілан")
43'
ГОЛ! Лука Йовіч - ("Мілан")
42'
Кутовий
42'
Сейв - ("Мілан")
42'
Удар по воротам - (Фрозіноне)
39'
36'
35'
Вне игры - ("Мілан")
35'
35'
33'
33'
33'
Кутовий
32'
31'
31'
30'
29'
27'
27'
27'
Возвращение после травмы Рубен Лофтус-Чік - ("Мілан")
27'
Кутовий
25'
Травма Рубен Лофтус-Чік - ("Мілан")
24'
24'
24'
24'
Кутовий
23'
Кутовий
Угловой удар - ("Мілан")
23'
Кутовий
21'
Кутовий
20'
20'
Удар мимо ворот Алессандро Флоренці - ("Мілан")
15'
14'
Кутовий
10'
9'
3'

Анонс матчу "Мілан" - Фрозіноне 02.12.2023, Чемпіонат Італії

Матч між командою "Мілан" (Милан) та командою Фрозіноне (Фрозиноне) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Чемпіонат Італії 2023/2024 , матч состоится на стадіоні Джузеппе Меацца.

Дата проведення матчу: 02.12.2023
Час початку матчу: 21:45

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между "Мілан" (Милан) та командою Фрозіноне (Фрозиноне):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь команди "Мілан", тоді як команда Фрозіноне залишилася з поразкою . Зіткнення Фрозіноне та "Мілан" у попередньому футбольному матчі 03.02.2024 закінчилось с таким счетом: 2:3 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд Стефано Пиоли и Эусебио Ди Франческо розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу "Мілан" - Фрозіноне можна подивитися 02.12.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Чемпіонат Італії. Текстову трансляцію матчу "Мілан" - Фрозіноне, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: "Мілан" (Милан)
Рік заснування "Мілан" (Милан): 1899
Країна: Италия
Тренер: Стефано Пиоли

Прошедший матч команди "Мілан" був зіграний проти Ювентус - 27.04.2024, у рамках турнира Чемпіонат Італії 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Фрозіноне (Фрозиноне)
Рік заснування Фрозиноне (Фрозиноне): 1912
Тренер: Эусебио Ди Франческо

Предыдущий поединок команди Фрозіноне був зіграний проти "Салернітана" - 26.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіонат Італії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Фрозіноне.

Слідкуйте за результатами матчу "Мілан" - Фрозіноне онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіонат Італії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.