АПОЕЛ - Аполлон онлайн трансляція матчу

Никосия
2 - 1
Лимасол
29' Viktor Klonaridis
46' Efrem, Georgios Вийшов: Ben Sahar 50' 52' Вийшов: Pittas, Ioannis 52' Маринос Сациас Вийшов: Viktor Klonaridis 61' Sielis, Christos Вийшов: Merkis Giorgios 62' Вийшов: 67' Koutsakos Николас Вийшов: Ghayas Zahid 67' Sasa Markovic Вийшов: Esteban Sachetti 74' Вийшов: Nicolas Diguiny 76' Koutsakos Николас 77' Вийшов: Marius Lundemo 77' Вийшов: Nicholas Ioannou 77' Вийшов: Santos 78' Flouris D. Вийшов: Педро Родрiгес 82' Вийшов: 82' Apostolakis Константинос Вийшов: Михайлович Dragan 82' Mohamed Hussam Al Dien Omar Вийшов: Mohammed Suleiman
Ліга конференцій 2022/2023
82'
Вийшов:
Apostolakis Константинос
Вийшов: Михайлович Dragan
82'
Mohamed Hussam Al Dien Omar
Вийшов: Mohammed Suleiman
82'
78'
Flouris D.
Вийшов: Педро Родрiгес
Вийшов: Marius Lundemo
77'
Вийшов: Nicholas Ioannou
77'
Вийшов: Santos
77'
ГООЛ! Koutsakos Николас
76'
74'
Вийшов: Nicolas Diguiny
Koutsakos Николас
Вийшов: Ghayas Zahid
67'
67'
Sasa Markovic
Вийшов: Esteban Sachetti
62'
Вийшов:
Sielis, Christos
Вийшов: Merkis Giorgios
61'
52'
Вийшов: Pittas, Ioannis
Маринос Сациас
Вийшов: Viktor Klonaridis
52'
50'
ГООЛ!
Efrem, Georgios
Вийшов: Ben Sahar
46'
ГООЛ! Viktor Klonaridis
29'

Анонс матчу АПОЕЛ - Аполлон 14.08.2020, Клубні товариські матчі

Противостояние між командою АПОЕЛ (Никосия) та командою Аполлон (Лимасол) проходитиме в рамках турнира по футболу: Клубні товариські матчі 2019/2020 .

Дата проведення матчу: 14.08.2020
Час початку матчу: 19:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между командами АПОЕЛ (Никосия) та командою Аполлон (Лимасол):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь АПОЕЛ, тоді як команда Аполлон залишилася з поразкою . Зіткнення АПОЕЛ та Аполлон у попередньому футбольному матчі 14.08.2020 закінчилось с такими результатами: 2:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу АПОЕЛ - Аполлон можна подивитися 14.08.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Клубні товариські матчі. Текстову трансляцію матчу АПОЕЛ - Аполлон, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: АПОЕЛ (Никосия)
Рік заснування АПОЕЛ (Никосия): 1926
Країна: Кипр
Тренер: Темури Кецбая

Прошедший поединок команди АПОЕЛ був зіграний проти Гент - 24.08.2023, у рамках чемпионата Ліга конференцій 23-25 та закінчився перемогою команди АПОЕЛ.

Назва: Аполлон (Лимасол)

Предыдущий матч команди Аполлон був зіграний проти "Вадуц" - 03.11.2022, у рамках турнира Ліга конференцій 2022/2023 та закінчився перемогою команди Аполлон.

Слідкуйте за результатами матчу АПОЕЛ - Аполлон онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Клубні товариські матчі та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.