Склад команди "Прикарпаття": 54 Новак Андрій, 9 Борисевич Роман, 44 Пархуць Віталій, 5 Мелінишин Сергій, 6 Дербах Василь, 11 Сад Валерій, 7 Кузьмин Роман, 21 Сондей Іван, 90 Барчук Роман, 14 Цюцюра Василь, 22 Януш Орест Запасні: 24 Піцан Іван, 89 Шпирка Юрій, 8 Вацеба Андрій, 34 Геник Василь, 27 Бочкур Роман, 45 Воробчак Назарій, 77 Дитко Роман, 29 Кохман Андрій, 12 Сікач Микола, 19 Волошинович Ростислав, 10 Хома Ан
Склад команди "Гірник-Спорт": 25 Жмурко Роман, 17 Суханов Сергій, 14 Векляк Богдан, 3 Карась Данило, 11 Герт Андрій, 6 Чепелюк Олександр, 23 Батюшин Юрій, 13 Петрусенко Олександр, 24 Чередниченко Ілля, 9 Козиренко Юрій, 12 Твердохліб Дмитро Запасні: 26 Клімов Георгій, 15 Черниш Денис, 8 Корольков Володимир, 19 Збунь Олексій, 16 Малишкін Ілля, 27 Гоменко Ярослав, 10 Мурза Артур, 21 Герасимець Сергій

Анонс матчу Прикарпаття - Гірник-Спорт 30.11.2020, Перша ліга України

Противостояние між командою Прикарпаття (Ивано-Франковск) та командою Гірник-Спорт (Горишние Плавни) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2019/2020 .

Дата проведення матчу: 30.11.2020
Час початку матчу: 14:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между командами Прикарпаття (Ивано-Франковск) та командою Гірник-Спорт (Горишние Плавни):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Прикарпаття, тоді як команда Гірник-Спорт залишилася з поразкою . Зіткнення Прикарпаття та Гірник-Спорт у попередньому футбольному матчі 06.05.2023 закінчилось с таким счетом: 6:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Прикарпаття - Гірник-Спорт можна подивитися 30.11.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Прикарпаття - Гірник-Спорт, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Прикарпаття (Ивано-Франковск)
Рік заснування Прикарпаття (Ивано-Франковск): 2016
Країна: Украина
Тренер: Олег Рыпан

Прошедший поединок команди Прикарпаття був зіграний проти Інгулець - 27.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Інгулець.

Назва: Гірник-Спорт (Горишние Плавни)
Рік заснування Горняк-Спорт (Горишние Плавни): 1989
Тренер: Сергей Дирявка

Прошедший поединок команди Гірник-Спорт був зіграний проти Нива - 28.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Нива.

Слідкуйте за результатами матчу Прикарпаття - Гірник-Спорт онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.