Міллуолл - Уотфорд онлайн трансляція матчу

Чемпіоншип - 26 січня 2021, 21:00 - Ден
Головний суддя: Джереми Симпсон
0 - 0
Уотфорд
27' Kieftenbeld, Maikel 33' Джейк Купер 45' Адам Масіна 45' Cleverley, Tom
56' Натаніел Чалоба 63' Cleverley, Tom Вийшов: Pedro, Joao 63' Gray, Andre Вийшов: Zinckernagel, Philip 72' Thompson, Ben Вийшов: Bennett, Mason 72' Zohore, Kenneth Вийшов: Bodvarsson, Jon 74' Sierralta, Francisco 85' Wallace, Jed Вийшов: Williams, Shaun
Вийшов: Williams, Shaun
85'
74'
Sierralta, Francisco
Thompson, Ben
Вийшов: Bennett, Mason
72'
Zohore, Kenneth
Вийшов: Bodvarsson, Jon
72'
63'
Cleverley, Tom
Вийшов: Pedro, Joao
63'
Gray, Andre
Вийшов: Zinckernagel, Philip
56'
Натаніел Чалоба
45'
Адам Масіна
45'
Джейк Купер
33'
Kieftenbeld, Maikel
27'
8
90+1'
Показано дополнительное время + 3
85'
Замена - ("Міллуолл")
84'
Угловой удар - (Уотфорд)
76'
74'
Жёлтая карточка - (Уотфорд)
72'
72'
70'
66'
63'
Замена - (Уотфорд)
63'
62'
56'
Жёлтая карточка Натаніел Чалоба - (Уотфорд)
55'
53'
Угловой удар - ("Міллуолл")
45+3'
45+2'
Жёлтая карточка Адам Масіна - (Уотфорд)
45+1'
Показано дополнительное время + 2
41'
40'
33'
Жёлтая карточка Джейк Купер - ("Міллуолл")
31'
27'
Жёлтая карточка - ("Міллуолл")

Анонс матчу "Міллуолл" - Уотфорд 26.01.2021, Чемпіоншип

Противостояние між командою "Міллуолл" (Лондон) та командою Уотфорд (Уотфорд) проходитиме в рамках турнира по футболу: Чемпіоншип 2020/2021 , матч пройдет на стадіоні Ден.

Дата проведення матчу: 26.01.2021
Час початку матчу: 21:00

Історія протистоянь между клубами "Міллуолл" (Лондон) та командою Уотфорд (Уотфорд):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь "Міллуолл", тоді як команда Уотфорд залишилася з поразкою . Зіткнення "Міллуолл" та Уотфорд у попередньому футбольному матчі 02.03.2024 закінчилось с такими результатами: 1:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Гари Роветт и Xisco розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу "Міллуолл" - Уотфорд можна подивитися 26.01.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Чемпіоншип. Текстову трансляцію матчу "Міллуолл" - Уотфорд, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: "Міллуолл" (Лондон)
Рік заснування "Міллуолл" (Лондон): 1895

Прошедший матч команди "Міллуолл" був зіграний проти Плімут Аргайл - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди "Міллуолл".

Назва: Уотфорд (Уотфорд)
Рік заснування Уотфорд (Уотфорд): 1881
Тренер: Клаудио Раньери

Предыдущий поединок команди Уотфорд був зіграний проти Сандерленд - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди Уотфорд.

Слідкуйте за результатами матчу "Міллуолл" - Уотфорд онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Чемпіоншип та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.