Флитвуд Таун - Аккрінгтон Стенлі онлайн трансляція матчу

Перша Ліга Англії - 27 лютого 2021, 17:00 - Хайбари
Головний суддя: Allison, Sam
Флитвуд
1 - 1
Лестершир, Гленфилд
4' Бернс, Уэс 22' Адам Филлипс 24' Бернс, Уэс 45' Кампс, Каллум
52' Мулгрю, Чарли 67' Батчер, Мэтт 67' Адам Филлипс 78' Берджесс, Кэмерон 79' Коннолли, Каллум 81' Притчард, Джо 85' Чарльз, Дион 90' Vassell, Kyle
Vassell, Kyle
90'
85'
Чарльз, Дион
81'
Притчард, Джо
Коннолли, Каллум
79'
78'
Берджесс, Кэмерон
67'
Батчер, Мэтт
67'
Адам Филлипс
Мулгрю, Чарли
52'
Кампс, Каллум
45'
ГООЛ! Бернс, Уэс
24'
22'
Адам Филлипс ГООЛ!
Бернс, Уэс
4'
9
90'
Замена : Saunders, Harvey - (Флитвуд Таун)
85'
Замена Чарльз, Дион : Russell, Jonathan - ("Аккрінгтон Стенлі")
81'
Замена Притчард, Джо : Morgan, David - ("Аккрінгтон Стенлі")
79'
Жёлтая карточка Коннолли, Каллум - (Флитвуд Таун)
78'
Жёлтая карточка Берджесс, Кэмерон - ("Аккрінгтон Стенлі")
67'
Замена Адам Филлипс : Smyth, Paul - ("Аккрінгтон Стенлі")
67'
Замена Батчер, Мэтт : McConville, Sean - ("Аккрінгтон Стенлі")
52'
Замена Мулгрю, Чарли : Morris, Josh - (Флитвуд Таун)
45+3'
Жёлтая карточка Кампс, Каллум - (Флитвуд Таун)
24'
ГОЛ! Бернс, Уэс - (Флитвуд Таун)
22'
ГОЛ! Адам Филлипс - ("Аккрінгтон Стенлі")
4'
Жёлтая карточка Бернс, Уэс - (Флитвуд Таун)

Анонс матчу Флитвуд Таун - "Аккрінгтон Стенлі" 27.02.2021, Перша Ліга Англії

Матч між командою Флитвуд Таун (Флитвуд) та командою "Аккрінгтон Стенлі" (Лестершир, Гленфилд) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша Ліга Англії 2020/2021 , матч состоится на стадіоні Хайбари.

Дата проведення матчу: 27.02.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія протистоянь между клубами Флитвуд Таун (Флитвуд) та командою "Аккрінгтон Стенлі" (Лестершир, Гленфилд):

Предыдущий поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Флитвуд Таун, тоді як команда "Аккрінгтон Стенлі" залишилася з поразкою . Зіткнення "Аккрінгтон Стенлі" та Флитвуд Таун у попередньому футбольному матчі 15.04.2023 закінчилось со счетом: 2:5 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Флитвуд Таун - "Аккрінгтон Стенлі" можна подивитися 27.02.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша Ліга Англії. Текстову трансляцію матчу Флитвуд Таун - "Аккрінгтон Стенлі", хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Флитвуд Таун (Флитвуд)

Прошедший матч команди Флитвуд Таун був зіграний проти "Бертон Альбіон" - 27.04.2024, у рамках чемпионата Перша Ліга Англії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Флитвуд Таун.

Назва: "Аккрінгтон Стенлі" (Лестершир, Гленфилд)
Рік заснування "Аккрингтон Стэнли" (Лестершир, Гленфилд): 1899

Предыдущий поединок команди "Аккрінгтон Стенлі" був зіграний проти Донкастер Роверс - 14.11.2023, у рамках турнира Кубок Англії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Донкастер Роверс.

Слідкуйте за результатами матчу Флитвуд Таун - "Аккрінгтон Стенлі" онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша Ліга Англії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.