Туреччина - Норвегія онлайн трансляція матчу

Чемпіонат світу - 08 жовтня 2021, 21:45 - Sukru Saracoglu Stadium
Головний суддя: Феликс Брих
1 - 1
6' Akturkoglu, Kerem 41' Thorstvedt, Kristian
58' Озан Туфан Вийшов: Kutlu, Berkan 65' Ozdemir, Berat Ayberk 65' Мортен Торсбі 70' Сердар Азіз Вийшов: Каан Айхан 70' Ozdemir, Berat Ayberk Вийшов: Antalyali, Taylan 70' Under, Cengiz Вийшов: Yazici, Yusuf 75' Hauge, Jens Вийшов: Daehli, Mats Moller 75' Berg, Patrick Вийшов: Aursnes, Fredrik 75' Thorstvedt, Kristian Вийшов: Berisha, Veton 83' Yazici, Yusuf 84' Akturkoglu, Kerem Вийшов: Кенан Караман 84' Pedersen, Marcus Holmgren Вийшов: Ryerson, Julian 90' Каан Айхан 90' Hanche-Olsen, Andreas
Каан Айхан
90'
90'
Hanche-Olsen, Andreas
Akturkoglu, Kerem
Вийшов: Кенан Караман
84'
84'
Pedersen, Marcus Holmgren
Вийшов: Ryerson, Julian
Yazici, Yusuf
83'
75'
Hauge, Jens
Вийшов: Daehli, Mats Moller
75'
Berg, Patrick
Вийшов: Aursnes, Fredrik
75'
Thorstvedt, Kristian
Вийшов: Berisha, Veton
Сердар Азіз
Вийшов: Каан Айхан
70'
Ozdemir, Berat Ayberk
Вийшов: Antalyali, Taylan
70'
Under, Cengiz
Вийшов: Yazici, Yusuf
70'
65'
65'
Мортен Торсбі
Озан Туфан
Вийшов: Kutlu, Berkan
58'
41'
Thorstvedt, Kristian ГООЛ!
ГООЛ! Akturkoglu, Kerem
6'
2
У другому таймі господарі все-таки забрали перевагу до своїх ніг. Норвежці сподівалися більше на контратаки, проте вони принесли тільки жовті карточки для турків. Після перерви гра була на зустрічних курсах, проте більше в центрі поля - без особливої небезпеки біля обох воріт.
Матч завершено!
90+6'
Небезпечний момент
Ельюнуссі міг вирвати перемогу для гостей, але з близької відстані головою пробив праворуч від цілі.
90+5'
Жовта карточка для Нюланда за затримку часу. Норвежці не проти нічиєї.
90+3'
Едегор (Норвегія) зі стандарту метрів з 22-х прямим ударом пробив вище воріт. Змарнована нагода.
90+2'
Жовта карточка для Айхана (Туреччина).
90+1'
Їлмаз (Туреччина) протягнув м'яч вперед віддав на Язіджі, а той змістився в центр і знову пробив по горобцях.
90'
П'ять хвилин було додано до другого тайму.
87'
Язіджі (Туреччина) пробив по горобцях з-за меж карної зони.
84'
Караман вийшов замість Актюркоглу (Туреччина). Райєрсон з'явився замість Педерсена (Норвегія).
83'
Зірвав атаку гостей Язіджі, за що отримав гірчичник.
81'
Зрізався м'яч з ноги у Актюркоглу (Туреччина) і полетів значно вище воріт.
79'
Педерсен (Норвегія) знову активний у своїх забіганнях. Правий захисник прострілив у центр на точку пенальті, але там був лише турок.
77'
Простріл Язіджі (Туреччина) з правого флангу був перерваний.
75'
Потрійною заміною відповіли і гості. Замість Торстведта, Хауге та Берга вийшли Беріша, Делі та Еурснес.
73'
Форвард норвежців Торстведт отримує допомогу від медиків. Скоріше всього не продовжить гру.
70'
Одразу потрійну заміну провели господарі. Замість Азіза, Ундера та Оздеміра вийшли Айхан, Антальяли та Язіджі.
69'
Дальній удар Чалханоглу (Туреччина) пролетів повз ціль.
68'
Відмахнувся Торсбю в очі Азізу. Навіть після допомоги медиків турок не зможе продовжити гру.
65'
Гості теж відповідають гірчичником. Торсбю отримав жовту за відмашку від суперника.
64'
Оздемір заплів ноги Хауге у центрі поля, зірвавши атаку норвежців.
62'
Кутовий
Едегор (Норвегія) навісив на ближню стійку від кутового прапорця, але коліном м'яч виніс один із захисників.
61'
Ундер виніс небезпечну подачу Ельюнуссі (Норвегія).
59'
Кутлу вийшов замість Туфана (Туреччина).
58'
Ундер (Туреччина) був у штрафному майданчику, міг віддати під удар, але прибрав м'яч під себе. Це вже суперники навчилися читати.
56'
Тепер спроба Актюркоглу (Туреччина) пробити з-за меж штрафного майданчика. На виконання бив вінгер, але не докрутив до цілі.
53'
Чалханоглу (Туреччина) з-за меж штрафного майданчика пробив у руки Нюланду.
52'
Після навісу з правого флангу головою Торсбю (Норвегія) пробив трохи ліворуч від стійки.
50'
Хауге (Норвегія) красиво обіграв захисника на правому фланзі і небезпечно прострілив, але тільки нога Сердара стала адресатом. М'яч вибито.
47'
Кутовий
Кутовий турків вийшов дуже невдалим.
46'
Їлмаз (Туреччина) віддав пас праворуч на Ундера, а той виконав небезпечний удар-простріл, який тільки прокотився уздовж лінії воріт.
Друга половина зустрічі розпочалася!
Яскравий перший тайм продемонстрували команди у перші 45 хвилин. Стартовий натиск був за турками, щоправда норвежці цілий тайм намагалися відігратися, що, зрештою, і вдалося. Загалом перевага на стороні гостей, яких дуже сильно освистують вболівальники.
Перерва у зустрічі в Стамбулі!
45'
Дві хвилини до першого тайму додав Фелікс Брих.
44'
Розрізну передачу віддавав Туфан (Туреччина) на Актюркоглу, але Берг прочитав цей задум.
42'
VAR перевіряв момент на предмет офсайду, але Торстведт виграв кілька сантиметрів у опонента.
41'
ГОООЛ! Норвежці за допомогою стандарту зрівнюють рахунок! Едегор розіграв кутовий з Хауге, той навісив, Ханке-Ольсен скинув, а Торстведт перевів м'яч повз голкіпера з невеличким рикошетом.
36'
Актюркоглу (Туреччина) увійшов до штрафного майдачнику суперників, але пробив повз праву стійку.
35'
Кутовий
Подача Чалханоглу (Туреччина) від кутового прапорця перелетіла усіх гравців у штарфному майданчику.
34'
З лівого флангу навішував Еркін (Туреччина), але влучив у Педерсена.
32'
Їлмаз красиво впав у штрафному майданчику, сам зачепившись за ногу Страндберга, але Брих за таке пенальті не поставить. Скільки б не просив Бурак.
29'
Кутовий
Знову невдача від кутового прапорця для норвежців. Ще й з фолом в атаці.
29'
Хауге (Норвегія) бив з кута штрафного майданчика, але влучив у Еркіна. Буде кутовий.
26'
Цього разу Педерсен з правого флангу навісив в руки Чакіру. Не можуть норвежці пройти через центр.
23'
Ледь не зрівняли норвежці! Оздемір намагався перервати простріл у штрафний майданчик турків, але опорник влучив в стійку своїх воріт! Пощастило Чакіру.
21'
Продовжують наступати норвежці. Ельюнуссі змістився з лівого флангу і пробив з лінії штрафного майданчика в руки Чакіру.
20'
Правим флангом атакували гості. Педерсен пробіг метрів 30 з м'ячем і точно навісив на Торстведта, котрий з лету пробив, влучивши в захисника.
17'
Кутовий
Два кутових поспіль віід норвежців були невдало виконані - м'яч вибитий захисниками господарів.
13'
Еркін (Туреччина) навісив Нюланду в руки.
10'
Капітан господарів Їлмаз лежить на газоні. Медики надавали йому допомогу, але все обійшлося.
6'
ГОООЛ! Відкривають рахунок господарі! Ханке-Ольсен привіз біля свого штрафного майданчика, втративши м'яч. Круглий снаряд підхопив Ундер і прострілив на вільного Актюркоглу, котрий вразив вже порожні ворота.
3'
Ундер (Туреччина) намагався навісити з правого флангу, але м'яч рикошетом від самого Дженгіза вийшов за лицьову лінію.
3'
Дуже сильний гул від трибун під час кожного дотику до м'яча гостей. Дуже сильна підтримка господарів у Стамбулі!
2'
Турки на старті поєдинку контролюють гру. Вони приборкали м'яч.
Матч розпочався!
Стартові склади команд:
Туреччина: Чакір - Челік, Сердар, Демірал, Еркін - Туфан, Оздемір - Ундер, Чалханоглу, Актюроглу - Їлмаз.
Норвегія: Нюланд - Педерсен, Страндеберг, Ханке-Ольсен, Мелінг - Едегор, Берг, Торсбю - Хауге, Торстведт, Ельюнуссі.
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас пряму текстову трансляцію матчу сьомого туру відбору на ЧС-2022 між Туреччиною та Норвегією.