Манчестер Сіті U19 - РБ Лейпциг U19 онлайн трансляція матчу

Юнацька Ліга УЄФА - 15 вересня 2021, 17:00 - Academy Stadium
5 - 1
Лейпциг
4' Raebiger, Lars Sidney 13' Мактии, Джон 27' Bobb, Oscar
60' Sodje, Taione 73' Edozie, Samuel 82' Mcatee, James John
  • RB Leipzig haven't lost in their last 9 games.
  • When RB Leipzig leads 0-1 away, they win in 100% of their matches.
  • RB Leipzig have a winning streak of 6 matches away from home.
  • RB Leipzig have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
ГООЛ! Mcatee, James John
82'
ГООЛ! Edozie, Samuel
73'
ГООЛ! Sodje, Taione
60'
ГООЛ! Bobb, Oscar
27'
ГООЛ! Мактии, Джон
13'
4'
Raebiger, Lars Sidney ГООЛ!
82'
ГОЛ! Mcatee, James John - (Манчестер Сіті U19)
73'
ГОЛ! Edozie, Samuel - (Манчестер Сіті U19)
60'
ГОЛ! Sodje, Taione - (Манчестер Сіті U19)
27'
ГОЛ! Bobb, Oscar - (Манчестер Сіті U19)
13'
ГОЛ! Мактии, Джон - (Манчестер Сіті U19)
4'
ГОЛ! - (РБ Лейпциг U19)

Анонс матчу Манчестер Сіті U19 - РБ Лейпциг U19 15.09.2021, Юнацька Ліга УЄФА

Противостояние між командою Манчестер Сіті U19 (Манчестер) та командою РБ Лейпциг U19 (Лейпциг) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Юнацька Ліга УЄФА 2021/2022 , матч начнется на стадіоні Academy Stadium.

Дата проведення матчу: 15.09.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія протистоянь между Манчестер Сіті U19 (Манчестер) та командою РБ Лейпциг U19 (Лейпциг):

Прошедший матч між командами закінчився перемогою на користь Манчестер Сіті U19, тоді як команда РБ Лейпциг U19 залишилася з поразкою . Зіткнення Манчестер Сіті U19 та РБ Лейпциг U19 у попередньому футбольному матчі 28.11.2023 закінчилось с таким счетом: 2:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Манчестер Сіті U19 - РБ Лейпциг U19 можна подивитися 15.09.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Юнацька Ліга УЄФА. Текстову трансляцію матчу Манчестер Сіті U19 - РБ Лейпциг U19, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Манчестер Сіті U19 (Манчестер)

Прошедший поединок команди Манчестер Сіті U19 був зіграний проти РБ Лейпциг U19 - 28.11.2023, у рамках чемпионата Юнацька Ліга УЄФА 2023/2024 та закінчився перемогою команди Манчестер Сіті U19.

Назва: РБ Лейпциг U19 (Лейпциг)
Країна: Германия

Прошедший поединок команди РБ Лейпциг U19 був зіграний проти Реал U19 - 28.02.2024, у рамках турнира Юнацька Ліга УЄФА 2023/2024 та закінчився перемогою команди Реал U19.

Слідкуйте за результатами матчу Манчестер Сіті U19 - РБ Лейпциг U19 онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Юнацька Ліга УЄФА та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.