Кращі асистенти Другої Ліги

Кращі асистенти Другої Ліги

Друга Ліга - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Сезон:  

Асистенти

Данные по состоянию на 28.11.2020.

# Имя Команда П М СР.
1 Юрій Чонка ФК Ужгород ФК Ужгород 6 9 0.67
2 Назар Вербний Карпати Г Карпати Г 4 6 0.67
3 Максим Богданов Енергія Енергія 4 9 0.44
4 Максим Боровець Буковина Буковина 4 10 0.4
5 Ігор Кірієнко Діназ Діназ 4 11 0.36
6 Віталій Каверін Поділля Поділля 3 9 0.33
7 Анатолій Масалов Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 3 9 0.33
8 Богдан Могильний Металург Металург 3 9 0.33
9 Дмитро Крапивний Металург Металург 3 9 0.33
10 Юрій Малєй Черкащина Черкащина 3 9 0.33
11 Костянтин Черній Кривбас Кривбас 3 9 0.33
12 Роман Помазан Діназ Діназ 3 10 0.3
13 Микола Буй Епіцентр Епіцентр 3 10 0.3
14 Володимир Тименко Чайка Чайка 3 11 0.27
15 Дмитро Пріхна Поділля Поділля 3 11 0.27
16 Євген Лозовий Метал Метал 3 11 0.27
17 Валерій Коверник Рубікон Рубікон 3 11 0.27
18 Роман Лебедь Карпати Г Карпати Г 3 11 0.27
19 Владислав Р. Сидоренко Балкани Балкани 2 5 0.4
20 Євген Коваленко Металург Металург 2 6 0.33
21 Сергій Романов Метал Метал 2 6 0.33
22 Володимир Польовий Металург Металург 2 7 0.29
23 Володимир Танчик Метал Метал 2 7 0.29
24 Олександр Конопко ФК Чернігів ФК Чернігів 2 7 0.29
25 Богдан Кримінський Карпати Г Карпати Г 2 7 0.29
26 Ігор Биковський Яруд Яруд 2 8 0.25
27 Максим Банасевич Діназ Діназ 2 8 0.25
28 Адриан Пуканыч ФК Ужгород ФК Ужгород 2 8 0.25
29 Артем Сьомка Перемога Перемога 2 8 0.25
30 В'ячеслав Турчанов Чайка Чайка 2 9 0.22
31 Максим Підопригора Нива Нива 2 9 0.22
32 Вадим Гриппа Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 2 9 0.22
33 Андрій Лиховидов Реал Фарма Реал Фарма 2 9 0.22
34 В'ячеслав Студенко Енергія Енергія 2 9 0.22
35 Артем Бафталовський Діназ Діназ 2 9 0.22
36 Віктор Ряшко ФК Ужгород ФК Ужгород 2 9 0.22
37 Віталій Кузів Епіцентр Епіцентр 2 9 0.22
38 Олександр Чернов Волинь-2 Волинь-2 2 9 0.22
39 Андрей Бартошук Чайка Чайка 2 10 0.2
40 Євгеній Костюк Нива Нива 2 10 0.2
41 Єгор Шалфєєв Металург Металург 2 10 0.2
42 Сергій Пічугін Черкащина Черкащина 2 10 0.2
43 Володимир Заїменко Кривбас Кривбас 2 10 0.2
44 Олексій Бриженко Діназ Діназ 2 10 0.2
45 Вадим Бовтрук Діназ Діназ 2 10 0.2
46 Стефан Федак ФК Ужгород ФК Ужгород 2 10 0.2
47 Євгеній Рязанцев Метал Метал 2 10 0.2
48 Андрій Беженар Епіцентр Епіцентр 2 10 0.2
49 Антон Музиченко Чайка Чайка 2 11 0.18
50 Олег Береза Карпати Л Карпати Л 2 11 0.18
51 Роман Лісовик Карпати Л Карпати Л 2 11 0.18
52 Олександр Мизюк Метал Метал 2 11 0.18
53 Дмитро Янчук Волинь-2 Волинь-2 2 11 0.18
54 Василь Пасічник МФК Миколаїв-2 МФК Миколаїв-2 1 1 1
55 Сергій Гвоздевич Кривбас Кривбас 1 2 0.5
56 Артем Тєрєхов Оболонь-2 Оболонь-2 1 3 0.33
57 Дмитро Підгаєцький Нива Нива 1 4 0.25
58 Кирило Матвєєв Яруд Яруд 1 4 0.25
59 Андрій Ременюк Кривбас Кривбас 1 4 0.25
60 Олексій Щебетун Оболонь-2 Оболонь-2 1 4 0.25
61 Степан Слічний Карпати Л Карпати Л 1 5 0.2
62 Олексій Бойко Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1 5 0.2
63 Євген Підлепенець Металург Металург 1 6 0.17
64 Дмитро Клімаков Черкащина Черкащина 1 6 0.17
65 Олександр Мішуренко Кривбас Кривбас 1 6 0.17
66 Ігор Бука Кривбас Кривбас 1 6 0.17
67 Святослав Грабчак Діназ Діназ 1 6 0.17
68 Олексій Сич Карпати Г Карпати Г 1 6 0.17
69 Ростислав Лях Карпати Г Карпати Г 1 6 0.17
70 Ярослав Деда Карпати Г Карпати Г 1 6 0.17
71 Андрій Апанчук Епіцентр Епіцентр 1 6 0.17
72 Олег Лига Чайка Чайка 1 7 0.14
73 Альваро Нгамба Таде Поділля Поділля 1 7 0.14
74 Андрій Фаюк Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1 7 0.14
75 Роман Бочак Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1 7 0.14
76 Євген Проданов Яруд Яруд 1 7 0.14
77 Денис Рябий Буковина Буковина 1 7 0.14
78 Назар Малиновський Кривбас Кривбас 1 7 0.14
79 Вадим Ференцик ФК Ужгород ФК Ужгород 1 7 0.14
80 Владислав Майданович Оболонь-2 Оболонь-2 1 7 0.14
81 Олексій Разуваєв Перемога Перемога 1 7 0.14
82 Дмитро Мироненко ФК Чернігів ФК Чернігів 1 7 0.14
83 Іван Мочевинський Балкани Балкани 1 8 0.13
84 Микита Фомін ФК Нікополь ФК Нікополь 1 8 0.13
85 Олександр Максименко Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1 8 0.13
86 Владислав Тишинінов Яруд Яруд 1 8 0.13
87 Дмитро Копитов Буковина Буковина 1 8 0.13
88 Тарас Сивка Буковина Буковина 1 8 0.13
89 Олександр Горват Кривбас Кривбас 1 8 0.13
90 Олександр Гуськов Кривбас Кривбас 1 8 0.13
91 Андрій Григорик Кривбас Кривбас 1 8 0.13
92 Павло Бесараб Енергія Енергія 1 8 0.13
93 Роман Цень ФК Ужгород ФК Ужгород 1 8 0.13
94 Артем Пилипенко Перемога Перемога 1 8 0.13
95 Богдан Лазаренко ФК Чернігів ФК Чернігів 1 8 0.13
96 Андрій Бей Карпати Г Карпати Г 1 8 0.13
97 Володимир Садоха Карпати Г Карпати Г 1 8 0.13
98 Владислав Танчин Карпати Г Карпати Г 1 8 0.13
99 Назар Процик Епіцентр Епіцентр 1 8 0.13
100 Микола Миронюк Волинь-2 Волинь-2 1 8 0.13
101 Віктор Серденюк Балкани Балкани 1 9 0.11
102 Ігор Катеруша ФК Нікополь ФК Нікополь 1 9 0.11
103 Микола Пастушенко Нива Нива 1 9 0.11
104 Артем Панасенков Поділля Поділля 1 9 0.11
105 Сергій Біневський МФК Миколаїв-2 МФК Миколаїв-2 1 9 0.11
106 Антон Долгий Черкащина Черкащина 1 9 0.11
107 Євген Морозенко Черкащина Черкащина 1 9 0.11
108 Вадим Страшкевич Буковина Буковина 1 9 0.11
109 Дмитро Плачков Реал Фарма Реал Фарма 1 9 0.11
110 Олександр Шевченко Енергія Енергія 1 9 0.11
111 Вадим Россохатий Енергія Енергія 1 9 0.11
112 Денис Петренко Діназ Діназ 1 9 0.11
113 Андрій Корнєв Оболонь-2 Оболонь-2 1 9 0.11
114 Артем Дмитрієв Перемога Перемога 1 9 0.11
115 Вадим Петров Перемога Перемога 1 9 0.11
116 Станіслав Іванік Перемога Перемога 1 9 0.11
117 Артем Дерев'яго Рубікон Рубікон 1 9 0.11
118 Вадим Новіков Рубікон Рубікон 1 9 0.11
119 Денис Шурубура Дніпро Дніпро 1 9 0.11
120 Максим Авер'янов Дніпро Дніпро 1 9 0.11
121 Роман Кузів Епіцентр Епіцентр 1 9 0.11
122 Сергій Раца Епіцентр Епіцентр 1 9 0.11
123 Емін Сафіханов Шахін огли Чайка Чайка 1 10 0.1
124 Олександр Ільницький Балкани Балкани 1 10 0.1
125 Сергій Платунов Балкани Балкани 1 10 0.1
126 Денис Громок Нива Нива 1 10 0.1
127 Едуард Сербул Нива Нива 1 10 0.1
128 Владислав Прильопа Поділля Поділля 1 10 0.1
129 Ян Морговський Поділля Поділля 1 10 0.1
130 Владислав Жавко Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1 10 0.1
131 Станіслав Захарченко Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 1 10 0.1
132 Артем Рябий Буковина Буковина 1 10 0.1
133 Віктор Сахнюк Буковина Буковина 1 10 0.1
134 Владислав Докукін Реал Фарма Реал Фарма 1 10 0.1
135 Олександр П'ятов Кривбас Кривбас 1 10 0.1
136 Андрій Дедяєв Кривбас Кривбас 1 10 0.1
137 Олександр Апанчук Діназ Діназ 1 10 0.1
138 Владислав Кравченко Метал Метал 1 10 0.1
139 Руслан Фомін Метал Метал 1 10 0.1
140 Олег Ничипоренко Епіцентр Епіцентр 1 10 0.1
141 Тимофій Калинчук Карпати Л Карпати Л 1 11 0.09
142 Ярослав Браславський Нива Нива 1 11 0.09
143 Максим Сурженко МФК Миколаїв-2 МФК Миколаїв-2 1 11 0.09
144 Олексій Колесников Реал Фарма Реал Фарма 1 11 0.09
145 Антон Брижчук Діназ Діназ 1 11 0.09
146 Віталій Федорів Метал Метал 1 11 0.09
147 Єгор Демченко Метал Метал 1 11 0.09
148 Максим Тищенко Рубікон Рубікон 1 11 0.09
149 Вадим Мердєєв Карпати Г Карпати Г 1 11 0.09
150 Максим Сасовський Волинь-2 Волинь-2 1 11 0.09

Кращі букмекери

Букмекер
Бонус
Список найкращих асистентів Другої Ліги України