Юрій Гура: "Молоді хлопці будуть брати приклад з Батраченка"

Юрій Гура: "Молоді хлопці будуть брати приклад з Батраченка"

14 января 2012, суббота. 16:272012-01-14T16:27:00+02:00

У п’ятницю 13 січня на полі з штучним покриттям олександрійського стадіону «Ніка» проходила зустріч молодіжного складу ПФК «Олександрія» з вільними агентами зі всієї України.

Саме тут ми побачили представників ПФК «УкрАгроКом» – головного тренера Юрія Гуру, тренера Сергія Лактіонова, адміністратора команди Олександра Ткача та новачка команди Олександра Батраченка. Природно, що ми звернулися до Юрія Гури з проханням дати інтерв’ю, на що той погодився.

– Юрій Володимирович, останнього разу Ви казали, що з одним гравцем контракт буде підписано з упевненістю на сімдесят відсотків. Судячи з усього, сьогодні можна впевнено казати, що контракт з Олександром Батраченком підписано. Це так?

– Так, Олександр Батраченко став гравцем Професіонального футбольного клубу «УкрАгроКом». Я вважаю, що цей виконавець принесе користь команді, буде плідно працювати з нами (мається на увазі тренерській штаб – автор), ми знайдемо з ним спільну мову та він буде нашим добрим помічником як на полі, так й за його межами. Я знаю, що цей футболіст дійсно професіонал, до справи відноситься на всі сто, та вважаю, що молоді хлопці будуть брати з Олександра Батраченка приклад як на полі, так і у побуті.

– Знову повертаючись до нашої попередньої зустрічі, хотів би запитати чи почнуть разом з командою тренуватися ті п’ять-шість гравців, яких Ви тримаєте у полі зору?

– Відповідь ствердна. З двадцятого січня ми починаємо перший тренувальний збір (всього їх буде чотири – автор), в якому приймуть участь кандидати до складу нашої команди. Зрозуміло, що у перший збір ми будемо «підтягувати» фізичні кондиції гравців до належного рівня, після довгої відпустки. За весь час зборів будемо придивлятися до кандидатів і в кінці остаточно визначимося з тим, хто з них поповнить ряди нашого колективу.

– Бажаємо успіхів та розраховуємо на нову зустріч з Вами найближчим часом.

– Дякую. Запрошую Вас на тренування вже двадцять першого січня.

Источник: fc.ukragrocom.com


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев