Славутич розпочав другий навчально-тренувальний збір

Славутич розпочав другий навчально-тренувальний збір

29 января 2014, среда. 20:102014-01-29T20:10:04+02:00

Вчора, 28 січня, черкаський "Славутич" провів перше тренування другого навчально-тренувального збору.

За інформацією спортивного директора ФК "Славутич" Олександра Кирилюка із 36 футболістів, які взяли участь у першому підготовчому зборі команди, у тренувальному таборі клубу залишилося 29 гравців.

Крім цього, воротар черкащан Ярослав Швець отримав травму і знаходиться на лікарняному. На перегляд до команди на період другого навчально-тренувального збору запрошено ще чотирьох футболістів.

Олександр Кирилюк розповів, що за підсумками першого збору троє гравців, які знаходилися на перегляді, отримали пропозиції підписати з командою контракти. Їхні прізвище будуть оголошені після того, як будуть поставлені підписи на трудових угодах.

Спортивний директор ФК "Славутича" зазначив, що у період чергового підготовчого етапу робитиметься акцент на фізичну складову підготовки команди. Також продовжуватиметься знайомство тренерського штабу з потенціалом і можливостями футболістів. Посприяти цьому мають три товариські матчі, які команда проведе 30 січня проти ФК "Гірник" (Кривий Ріг), 2 лютого проти ФК "Зоря" (Білозір’я) і 9 лютого проти ФК "Гірник-спорт" (Комсомольськ). Усі вони пройдуть на футбольному полі стадіону "Зоря" у селі Білозір’я.

Зазначемо, що триватиме другий навчально-тренувальний збір, як і планувалося раніше, до 9 лютого.

Источник: Офіційний сайт ФК "Славутич" Черкаси


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев