×
Спасибо, я уже с вами
Василь Івегеш: Потрібна повноцінна лава запасних

Василь Івегеш: Потрібна повноцінна лава запасних

9 марта 2014, воскресенье. 20:112014-03-09T20:11:26+02:00

Розгромну поразку від львівських „Карпат” (0:6) прокоментував головний тренер „Тернополя” Василь Івегеш.

- Поєдинок з „Карпатами” у нас проводився в рамках підготовки до чемпіонату та кубка, до яких фактично у нас ще є 15 днів. Пояснити такий результат можна кількома причинами. Перша з яких – буквально за два дні до зустрічі з „Карпатами” ми проводили гру з „Волинню”, і звичайно дві поспіль гри з такими суперниками не могли дати ніякого шансу відновитися. Друга причина – якщо ми у першому таймі старался виставити осовний склад, окрім травмованих, то в другому вже випускали більш молодих виконавців, що відверто не пішло на користь результату. Ми розуміли в якій формі „Карпати”, що вони вже підійшли до оптимальних кондицій, піку своєї форми в зв’язку з тим, що уже мала би стартувати Прем’єр-ліга.

Звичайно, ніякої трагедії з поразки в контрольному матчі ми не робимо, хоча розбір та серйозна розмова у нас з футболістами буде. Продовжуватимемо працювати у звичному режимі, в неділю у нас вихідний, а вже з 10 березня знову приступаємо до тренувань. Контрольних поєдинків більше не плануємо, це ще й травматичний елемент. Так у попередній зустрічі в перерві отримав пошкодження Мединський, не готовий Клекот. Втрачати з обойми ще футболістів ми не маємо права. Окрім всього, зустріч з „Карпатами” знову дала підстави думати про лавку запасних, адже якщо у львів’ян є два рівнозначних склади, що й показав результат, то ми таким похвалитися не можемо. Якщо дозволить ситуація – будемо доукомплектовуватися, потрібен ще як мінімум один нападник, але як буде, ще не відомо...

Нагадаємо, що цей матч відбувся в рамках підготовки до матчу Кубку України проти одеського "Чорноморця", який відбудеться 26 березня у Тернополі.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФК Тернопіль

Тэги: Василий Ивегеш, Карпаты (Львов), ФК Тернополь, Черноморец (Одесса)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев