Білозірська Зоря отримала атестат на право участі у Другій лізі

Білозірська Зоря отримала атестат на право участі у Другій лізі

28 мая 2014, среда. 18:19

Вчора, 27 травня, у Будинку футболу під головуванням Ігоря Гатаулліна відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

У ході зустрічі були підведенні підсумки атестації аматорських футбольних клубів "Зоря" (с. Білозір’я) та "Барса" (м. Суми), як претендентів на отримання атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2014/2015 рр. Заслухавши інформацію від відповідального за атестацію футбольних клубів Сергія Задірана про стан справ у цих клубах, члени комітету проголосували за те, щоб видати атестат ФК "Зоря".

Якщо до клубу з Черкащини зауважень не було, то команді з Сум потрібно буде ще багато попрацювати над приведенням всіх критеріїв до норми, особливо це стосується адміністративно-кадрового сегменту. Представники сумської команди, вислухавши всі зауваження, прийняли їх до уваги, і вказали на готовність щодо усунення всіх проблем. В свою чергу, члени Комітету висловили готовність до відкритого діалогу в контексті допомоги команді щодо приведення у відповідність основних критеріїв.

Що стосується інших претендентів, які минулої осені заявляли про початок проходження процедури атестації (аматорські команди "UPG", м. Коростень; "ОДЕК", с. Оржів), то вони виявили бажання самоусунутись і не проходити відповідну процедуру.

Представників криворізького СК "Кривбас" чекають на наступному засіданні, яке відбудеться 30 травня. Також на засідання Комітету будуть запрошені представники ряду клубів УПЛ та Першої ліги, до яких є серйозні претензії з приводу фінансових питань. У п’ятницю будуть чекати на представників "Металурга" (Донецьк), "Карпат", "Говерли", "Волині". Залишаються ризики з фінансування на наступний футбольний сезон у клубів Першого дивізіону - "Ниви" (Тернопіль) та "Буковини". Для роз’яснення ситуації, вже два рази представників цих західноукраїнських команд запрошували на засідання Комітету з атестації, але через невідомі причини вони не змогли з’явитися.

Источник: Прес-служба ФФУ

Тэги: Барса (Сумы), Заря (Белозерье), ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев