ФК "Полтава-2-Карлівка" розпочав тренування

ФК "Полтава-2-Карлівка" розпочав тренування

24 января 2013, четверг. 08:012013-01-24T08:01:00+02:00

Цими днями дебютант II ліги (група "Б") – ФК "Полтава-2-Карлівка", який із якнайкращого боку зарекомендував себе на першому етапі змагань, вийшов із відпустки.

17-21 січня в обласному фіздиспансері футболісти пройшли тестування й поглиблене медичне обстеження, а вже 22 січня виїхали на перший 12-денний втягувальний тренувальний збір. Його команда проведе на одній із найкращих навчально-тренувальних баз Полтавщини – у Гребінці. Сюди ж приїдуть на перегляд і кілька потенційних новачків. На останній день зборів, 2 лютого, заплановано контрольну гру з одним із місцевих клубів.

Другий збір для підопічних Андрія Зав’ялова розпочнеться у Полтаві із 6 лютого й проходитиме на НТБ ФК "Полтава". Гравці шліфуватимуть свою майстерність на полі зі штучним покриттям, а також візьмуть участь у турнірі з футболу серед команд-майстрів Полтавщини. Третій збір пройде в Криму, а четвертий (заключний) – наприкінці березня у Туреччині.

Що стосується змін у колективі? Як уже повідомлялося раніше, залишили клуб Олександр Полуницький, Олександр Обревко і Віталій Момот. Не будуть грати за полтавців також воротар Євген Дейнеко, півзахисник Юрій Буличев і форвард Олександр Гребінюк. Натомість, ряди клубу поповнили, підписавши контракти, вихованець полтавського футболу півзахисник Роман Масюк, останнім клубом якого була литовська "Банга" і нападник слов’янського "Словхліба" (Донецька область) Ігор Фомич.

Источник: Прес-служба ФК "Полтава-2-Карлівка"

Тэги: Вторая лига, ФК Карловка (Карловка)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев