×
Спасибо, я уже с вами
Ребров: У пропущеному голі винен не Ярмоленко, а вся команда

Ребров: У пропущеному голі винен не Ярмоленко, а вся команда

4 марта 2015, среда. 23:242015-03-04T23:24:00+02:00

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров розповів про перший матчу 1/4 Кубку України з Зорею (1:2).

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров дав флеш-коментар телеканалу "Футбол 2" після першого матчу 1/4 фіналу Кубку України з "Зорею" (1:2).

- 2:1 - це, звичайно, хороший результат у виїзному матчі. Планом на гру було забити м'яч і виграти цю зустріч - і ми її виграли. Немає значення, яка команда володіє ініціативою. Думаю, що хлопці заслужили цю перемогу. Ще є другий матч, сьогодні ми зіграли тільки перший тайм.

- Сьогодні Микита Бурда грав у центрі оборони. Він, здається, пограв вже на всіх позиціях в обороні, де йому краще?

- Звичайно, в центрі оборони. Коли він грав лівого захисника, то закривав дірку на тій позиції, тому що у Жені Макаренко була травма. Зараз Бурда грає на своїй позиції, і грає, як я вважаю, гідно.

- Ярмоленко взяв участь у двох забитих м'ячах, але не встиг за Каменюкою, коли той забивав гол. Як можна оцінити його гру?

- Я не можу зараз оцінити, хто за ким не добіг, бо з бровки цього не бачив. У пропущеному голі винен не Ярмоленко, а вся команда. Ми обов'язково розберемо цей епізод, а когось звинувачувати взагалі немає сенсу.

- Гармаш вперше за довгий час зіграв за першу команду "Динамо". Наскільки він близький до оптимальних кондицій?

- Зараз складно сказати: він зіграв 30 хвилин за дубль і сьогодні вийшов всього на 10 хвилин. Але це була важлива гра і складно було в неї кидати футболіста на довгий час. Будемо сподіватися, що Гармаш відновиться і більше часу проводитиме на поле. Чи допоможе команді з «Евертоном»? Сподіваюся.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: 1927.kiev.ua

Тэги: Андрей Ярмоленко, Денис Гармаш, Динамо (Киев), Заря (Луганск), Кубок Украины, Никита Бурда, Сергей Ребров


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев