Володимир Дикий: "У нас є шанси виступити краще"

Володимир Дикий: "У нас є шанси виступити краще"

11 января 2011, вторник. 09:552011-01-11T09:55:44+02:00

Разом із основою «Волині» розпочав міжсезонну підготовку і молодіжний склад команди. Про плани дублерів ми попросили розповісти головного тренера «молодіжки», кращого бомбардира луцької команди за усю історію, Володимира Петровича Дикого.

- Володимире Петровичу, які плани у дублюючого складу перед початком весняної частини чемпіонату, чим займатиметься команда, який план спарингів?

- Сьогодні наша молодь в Луцьку розпочала перший учбово-тренувальний збір. Здебільшого він направлений на фізичну підготовку гравців. Заплановані заняття в тренажерному залі, басейні, в залі аеробіки. Левову частину часу буде приділено кросу і тренуванням в ігровому залі для проведення баскетболу, гандболу, міні-футболу. Крім того будуть проводитися теоретичні заняття і семінари по змінам у правилах гри з головою комітету арбітрів обласної федерації футболу.

На другому етапі підготовки ми плануємо прийняти участь з 12 по 21 лютого на дванадцятому турнірі пам’яті Віталія Голубєва на Київщині. А останній збір знову проведемо у Луцьку, де будемо грати спаринги з командами чемпіонату області і, можливо, з командами першої та другої ліги з сусідніх областей.

- Яке завдання стоїть перед командою?

- Головною метою є так підготувати команду, щоб вона показала кращий результат, аніж був в осінній частині сезону. Ми закінчили її на 14 місці, та я вважаю, що гравці спроможні на більше. У нас молода, амбіційна команда, є гравці, які виступають за збірні, тому, думаю, у нас є всі шанси виступити набагато краще.

- Хто наразі відсутній на тренуваннях і чому?

- Троє гравців молодіжного складу поїхали на збір до національної збірної серед гравців 1992 року народження, це – Сташевський, Марковець та Подригуля. Крім того, з півдесятка футболістів Віталій Кварцяний взяв на збори до Ялти з першою командою. Думаю, кожен з них захоче себе проявити, будемо чекати від них високих результатів.

- Які, на вашу думку, перспективи у гравців, які тренуються з головною командою?

- Вважаю, що наші молоді гравці, а це – Бабир, Жук, Карасюк, Приндета та Циркуненко, мають всі шанси закріпитись в «основі», але за умови, якщо вони будуть віддаватись «по повній» на тренувальних зборах.

- А чи є новачки у молодіжній команді?

- Так. Віталій Володимирович постійно практикує, щоб з дублем тренувалися кращі вихованці нашої дитячо-юнацької футбольної школи. Наразі ми залучили до команди нападників Віктора Хомченка та Романа Смидюка, а також півзахисника Владислава Дмитрука з «Волині» U-17. Будемо спостерігати як вони себе проявлять і оцінювати їх подальшу перспективу у професійному футболі.

Источник: Офіційний сайт ФК "Волинь"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев