Новини з резервного складу ПФК "Олександрія"

Новини з резервного складу ПФК "Олександрія"

13 января 2012, пятница. 12:012012-01-13T12:01:50+02:00

Підопічні молодіжного складу ПФК «Олександрія», яким опікується тренер В.Чернишенко з 7-го січня 2012-го року вийшли з зимової відпустки. Після закінчення чергового тренування наш кореспондент взяв інтерв’ю в Вадима Чернишенка.

- Чи великі зміни в команді будуть і над чим сьогодні працює команда?

- Відразу після новорічних свят 7-го січня молодіжний склад ПФК «Олександрія» зібрався на навчально-тренувальній базі в повному складі. На сьогоднішній день команду залишили 2 гравці 1991-го року, які не можуть конкурувати з гравцями основного складу. На їх місце переглядаємо футболістів 1993-94-х років народження. Щоденно, починаючи з першого дня, включно по 18 січня працюємо в дворазовому навчально-тренувальному режимі. За цей період проведемо 2 контрольних матчі. Останній збір перед початком другої частини Першості проведемо в Криму.

- На кого опираєтесь в підборі кадрів?

- Сьогодні в команді 85% складають футболісти Кіровоградської області (3-4 гравця з інших міст України, - авт.). Це в основному наші олександрійські гравці, що набували перші ази футбольної майстерності в «Аметисті». Завдання – награвати місцеву обдаровану молодь з подальшою перспективою. 13-го січня о 13 годині на стадіоні зі штучним покриттям проведемо перший контрольний матч зі збірною вільних агентів України. Настрій в команді гарний, всі гравці справно віддаються тренувальному процесу.

Источник: Інформаційно-аналітичний центр ПФК «Олександрія»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев