ФК "Карпати" востаннє попереджає рамєнський "Сатурн"

ФК "Карпати" востаннє попереджає рамєнський "Сатурн"

8 января 2008, вторник. 19:062008-01-08T19:06:51+02:00

Загадкова історія із появою Лєаніда Ковєля у тренувальному таборі російського клубу "Сатурн" все більше обростає чутками

Загадкова історія із появою гравця ФК "Карпати" Лєаніда Ковєля у тренувальному таборі російського клубу "Сатурн" все більше обростає чутками. Футбольний клуб "Карпати" працює у цій досить складній ситуації, вирішуючи питання виключно у правовій площині. Зараз готується позов щодо абсолютно неправомірних дій мінського "Динамо", надіслано також останнє попередження керівництву рамєнського "Сатурну", текст якого подаємо у повному обсязі в перекладі з російської:

№ 9 від 08. 01. 2008 р.

Генеральному директору

ФК «Сатурн» Рамєнскоє

Жиганову Б.А.

Шановний Борисе Анатолійовичу,

Надсилаючи Вам листи (№2 від 03.01.2008 р. і №8 від 05.01.2008 р.), ми хотіли не стільки поінформувати керівництво ФК «Сатурн» на предмет характеру підписаних документів між ФК «Карпати» (Львів), ФК «Динамо» (Мінськ) та Л. Ковєлем, але, насамперед, досягнути взаєморозуміння, і владнання ситуації, що склалась із появою у тренувальному таборі ФК «Сатурн» футболіста ФК «Карпати». Конфлікт має шанс перерости у міжнародний, а Ваше ігнорування вищезгаданих листів схиляє нас до думки, що Ви особисто і керівництво ФК «Сатурн» зацікавлені в організації провокації проти футбольного клубу "Карпати".

Ще раз наполегливо закликаю Вас повернути до табору ФК «Карпати» Лєаніда Ковєля, і, якщо у вас є бажання цивілізовано проводити перемовини, згідно регламентних норм УЄФА, просимо звертатися у футбольний клуб «Карпати», що володіє комплексом прав на цього футболіста.

З повагою, генеральний директор Тзов КПФ «Карпати» Єфремов О.А.

Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев