Вадим Ладницький: "Контракт Ковєля з "Карпатами" складено юридично абсолютно грамотно"

Вадим Ладницький: "Контракт Ковєля з "Карпатами" складено юридично абсолютно грамотно"

9 января 2008, среда. 18:072008-01-09T18:07:34+02:00

На офіційному сайті ФК "Сатурн" з`явився коментар генерального директора рамєнського клубу Бориса Жиганова, який сумнівається у правильності підписання контракту Лєаніда Ковєля з ФК "Карпати"

На офіційному сайті ФК "Сатурн" з`явився коментар генерального директора рамєнського клубу Бориса Жиганова, який сумнівається у правильності підписання контракту Лєаніда Ковєля з ФК "Карпати".

Цитуємо мовою оригіналу: "К нам поступил и факсимильный вариант контракта футболиста Ковеля с клубом Карпаты, якобы подписанный 1 января 2008 года, а уже 2 января зарегистрированный в Федерации футбола Украины, что по логике вещей трудноосуществимо в силу целого ряда вполне понятных причин. Потому хотя бы, что Ковель в это время никак не мог находиться во Львове".

Юридичний лікнеп для офіційного сайту ФК "Карпати" люб`язно погодився надати керівник юридичного департаменту львівського клубу Вадим Ладницький (на фото): "Юридичну угоду можна підписати будь-якого числа, але зазначити дату, з якої вона вступає у силу. В нашому випадку Лєанід Ковєль справді підписав контракт з "Карпатами" раніше, під час дії попереднього контракту, а вступила ця угода у силу 1-го січня 2008 року. Це юридично абсолютно грамотно і не тягне за собою жодних застережень до цієї угоди і дати її підписання. Крім того, реєстрація контракту в Професіональній футбольній лізі дійсно відбулася 2-го січня 2008-го року".

Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев