Гравці ФК "Львів" приступили до занять

Гравці ФК "Львів" приступили до занять

Автор: Олександр Паук, спеціально для UA-Футбол

14 января 2008, понедельник. 23:582008-01-14T23:58:20+02:00

Для підопічних Степана Юрчишина з 15 січня розпочались трудові будні

Для підопічних Степана Юрчишина, головного тренера ФК «Львів» з 15 січня розпочались трудові будні. Футболісти перебували у заслуженій відпустці. Адже після завершення футбольного року необхідно було відновити сили. До того ж рік видався непростим. Команда непогано зіграла у Кубку України, а у першості України (перша ліга) фінішувала серед призерів.

Команда перший збір проведе у Львові. До 26 січня футболісти завдяки акробатиці, аеробіці та плаванню відновлюватимуть координацію тіла. Кроси служитимуть зміцненню фізичної готовності, а заняття у футзалі сприятимуть покращенню техніки володіння м’ячем.

Головний керманич Степан Юрчишин, зазначив, що незважаючи на третє місце команди у турнірній таблиці, перед гравцями не ставиться особливих завдань. Головне, щоб молодь демонструвала футбол хорошої якості. Тоді й буде відповідний результат. До того ж команда перебуває у стадії становлення, - наголосив пан Юрчишин.

За «синьо-золотих» весною ймовірно не виступатимуть Андрій Бурдіян, Станіслав Гончарук, Андрій Петров, Андрій Ільчишин, Олег Теплий та Сергій Лобойко. Ці футболісти ще визначаються де продовжать свою кар’єру.

Натомість Іван Рябовол з Євгеном Зарічнюком допомагатимуть «Княжій» зі Щасливого виборювати путівку до першої ліги.


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев