Лига Пари-Матч (Украинская Премьер-Лига)
Зустріч пройшла в дуже цікавій та напруженій боротьбі
04.02.2008
23:59
Контрольний матч. "Кривбас" - "Работнічкі" (Скоп'є, Македонія)  1:1

3 лютого на турецькому узбережжі "Кривбас" провів ще один контрольний поєдинок, де суперником нашої команди стала македонська команда "Работнічкі". Зустріч пройшла в дуже цікавій та напруженій боротьбі, де більше претензій тренерський штаб криворізької команди мав до суддівської бригади, що представляла Туреччину, аніж до своїх гравців, та принесла нічийний результат - 1:1.

На 65-й хвилині рахунок відкрив Мелащенко. Македонці зрівнялись за забитими м'ячами через 6 хвилин.

"Кривбас": Боровик, Шагойко, Лисицький, Ковальчук, Радченко (Рожков, 65), Костишин, Бюлюкбаші (Грицук, 72), Мельник (Бульку, 68), Опря, Сачко (Мелащенко, 46), Мотуз (Іващенко, 80)

Наступний поєдинок має пройти завтра, 5 лютого, коли кривбасівцям протистоятиме польський "Рух".