Андрій Донець: "Ми готові стартувати"

Андрій Донець: "Ми готові стартувати"

17 января 2010, воскресенье. 14:222010-01-17T14:22:44+02:00

Коли запитав в Андрія Донця, чи той хотів залишити дні відпустки і, врешті, розпочати тренувальний процес, то у відповідь почув беззаперечне "Авжеж!". Відверто, безапеляційна відповідь не здивувала: що ж казати

про футболіста-професіонала, коли навіть уболівальники уже засумували за грою мільйонів.

— Без футболу не міг прожити навіть у спокійні дні відпочинку: тільки кілька з них провів у спокої, а в інші катався на лижах, бігав, полював, ба навіть переміг на аматорському міні-футбольному турнірі у Хмельницькому! Та нарешті настало сьогодні — ми всі зібралися разом і готові стартувати з тренувань.

Як почуваєшся, після активних новорічно-різдвяних свят?

— Доводиться не вперше повертатися до футболу взимку, тож уже звик, а послуговуючись набутим досвідом й поготів відчуваю себе хороше і впевнено. Радію першому робочому дню в році.

"Закарпаття" найпізніше розпочинає активні тренування серед команд еліти. Чи достатньо часу, що залишилося до дебютного офіційного поєдинку року з "Металургом", аби набрати оптимальні кондиції?

— У нашому розпорядженні більше сорока днів: їх вистачить. Попереду "втягуюючі" кроси, робота у тренажерному залі, збори в Туреччині та Угорщині, тож повірте, часом ми не обділені.

Не секрет, що зимової перерви в колективі пройдуть кадрові перетрубації. Як стосовно конкуренції в Андрія Донця?

— Ніколи її не боявся. І я готовий до випробувань на міць таким способом, аби лиш це приносило користь усій команді. Бо наша мета зрозуміла, хоч і не проста: залишится в еліті.

Спасибі за розмову. Вдалих тренувань!

Источник: Інформаційний відділ ФК "Закарпаття"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев