"Закарпаття": "зелені" сильніші за "червоних"

"Закарпаття": "зелені" сильніші за "червоних"

26 января 2010, вторник. 10:242010-01-26T10:24:07+02:00

Вчора у Невицькому на штучному покритті відбулася обопільна зустріч ужгородського ФК «Закарпаття». Так, наставник Ігор Гамула розподілив своїх підопічних на «зелених» і «червоних».

Склад "червоних": воротар — Андрій Михайлов; лінія захисту (зліва направо) — Володимир Браїла, Антон Шендрик, Олександр Шевелюхін, Андрій Донець; півзахист (зліва направо) — Жейворамі, Мірко Райчевіч, Владислав Микуляк, Ігор Андронік та Сергій Єсін; у нападі — Сергій Давидов.

Склад "зелених": Дмитро Бабенко (46 хв., Олександр Надь); оборонна ланка (зліва направо) — Леандро, Вадим Бологан, Олександр Чижевський, Микола Гибалюк; півзахист — Александар Трішовіч, Рубен Гомес, Валентин Платонов, Олексій Іванов, Шандор Варга; форвард — Чарлес Невуче.

Не дивуйтесь стосовно участі у матчі тренера молодіжного складу ФК "Закарпаття" Сергія Єсіна. Ні, ветеран, не повернувся у великий футбол: наставник Ігор Гамула запросив його, як і дублера Шандора Варгу, для кількісної рівноцінності складів. Стосовно ж інших нових прізвищ, то продовжує оглядини бразилець Жейворамі, до табору головної команди краю запрошені відомий фланговий Олексій Іванов (свого часу виступав за київський "Арсенал"), оборонець Олександр Шевелюхін, який кілька років тому вже одягав футболку ужгородського ФК, Мірко Райчевіч з "Чорноморця" та Микола Гибалюк.

Слідкуючи за поєдинком посторонній, певно, і не зауважив би, що на полі одна команда: настільки самовіддано гравці викладалися в кожному епізоді. Зустріч одноклубників виявилася не тільки видовищною, з великою кількістю голевих моментів (особливо постарався Чарлес Невуче, якого можна сміло віднести до категорії тих, у якого нагод забити було найбільше, та в той же час нігерієць продемонстрував як не треба грати у завершальній стадії) та, звісно, голами. Першими відзначилися "зелені" — найспритнішим на другому поверсі виявився Трішовіч, який головою переправив м’яч за комір Дмитру Бабенку. "Червоні" відігралися зусиллями Андрія Донця (захисник реалізував пенальті). Знову вперед "зелені" вийшли після голу Невуче, якому асестував Сергій Єсін з правого флангу. Сергій Давидов встановив паритет, а відмінним ударом зі штрафного Валентин Платонов приніс перемогу "зеленим" — 3:2.

Понеділкова обопільна зустріч стала останнім етапом у циклі тренувань в Ужгороді. Сьогодні команда вирушає в Києв, а вже звідти літаком візьме курс у турецьку Анталію.

Источник: Інформаційний відділ ФК "Закарпаття"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев