Віталій Данілов: "Немає боргу ПЛ, а є борг 4 клубів, лояльних до Суркіса"

Віталій Данілов: "Немає боргу ПЛ, а є борг 4 клубів, лояльних до Суркіса"

19 января 2011, среда. 15:412011-01-19T15:41:33+02:00

Президент ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ Віталій Данілов прокоментував інформацію, що з’явилася у ЗМІ, стосовно заборгованості ПЛ перед арбітрами:

− Заборгованість перед арбітрами, делегатами та інспекторами в обсязі понад чотири мільйони гривень не є боргом Прем’єр-ліги. Ці кошті вони недоотримали через провину чотирьох клубів, лояльних до Суркіса − «Арсенала», «Динамо», «Дніпра» та «Кривбаса», які не сплатили за свою участь у чемпіонаті. Згідно з бюджетом, затвердженим Загальними зборами Учасників ПЛ, вартість участі у чемпіонаті для кожного клубу складає 1 мільйон 650 тисяч гривень.

Клуби-учасники офіційного пулу не сплачують заявковий внесок, оскільки спонсорські кошти, отримані Прем’єр-лігою, покривають витрати на арбітраж, а решта суми розподіляється між клубами.

Чотири вищезгаданих клуби не передали телевізійні права ПЛ, отже вони беруть участь у чемпіонаті за рахунок інших 12 клубів.

«Арсенал», «Динамо», «Дніпро» та «Кривбас» заборгували не лише за арбітраж, а й Прем’єр-лізі − у сумі понад два мільйони гривень. Окрім того, порушення Регламенту змагань з боку цих клубів вже коштувало нам шести мільйонів гривень штрафних санкцій від «Епіцентра» та «Оболоні» за невиконання умов спонсорських контрактів. Це недоотриманий прибуток інших дванадцяти клубів ПЛ.

Источник: Офіційний сайт ПЛ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев