Ігор Дедишин: "Запросити гравця в український чемпіонат непросто"

Ігор Дедишин: "Запросити гравця в український чемпіонат непросто"

23 января 2011, воскресенье. 09:342011-01-23T09:34:53+02:00

Генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин та трансфер-директор клубу Ігор Йовічевіч прокоментували підписання клубом контракту терміном на чотири роки зі словенським захисником Грегорем Балажіцем.

Ігор Дедишин розповів, що у процесі переговорів з попереднім клубом Грегора було чимало труднощів. Однак в підсумку ФК «Карпати» зумів переконати як своїх опонентів по переговорному процесу, так і самого гравця в тому, що цей трансфер буде вигідним для усіх сторін.

«У Словенії при підписанні контрактів з клубами з-за кордону орієнтуються головним чином на сусідні держави, в першу чергу на Італію. Тому запросити гравця в український чемпіонат не є так просто. Але нам це вдалося зробити і я вірю, що і Грегор Балажіц, і «Карпати», і його попередній клуб ніколи не пожалкують про цей трансфер. Це молодий футболіст, йому лише 22 роки. Як бачите, ми дотримуємося свого принципу купувати гравців, у яких є перспектива прогресу у грі і розвитку кар’єри. Не сумніваюся, що чемпіонат України для Грегора стане кроком вперед і це дасть йому можливість піднятися догори і буде новою мотивацією вдосконалювати свою майстерність. Сподіваюся, що він не лише складе конкуренцію провідним футболістам «Карпат», а й стане одним з основних гравців нашої команди», – сказав Ігор Михайлович.

Вірить у хороші перспективи у складі «Карпат» Грегора Балажіца і трансфер-директор нашого клубу Ігор Йовічевіч.

«Домовитися про перехід Грегора в «Карпати» було непросто. Але треба сказати, що коли я йому розповів про наш клуб, про наші перспективи, то він одразу зацікавився пропозицією. Це дуже скромний хлопець, який не звик багато говорити про свої сильні сторони, як футболіста. Він все робить на полі. Скажу прямо - переглянувши ігри за його участю (а серед них були й такі, коли він не знав, що за ним спеціально спостерігають), я ні хвилини не сумнівався у тому, що запросивши його, ми зробимо помилку. Вірю, що ми всі будемо задоволені його грою», – підсумував Ігор Йовічевіч.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев