Йонас Ольссон: "Сьогодні буде непросто обом командам"

Йонас Ольссон: "Сьогодні буде непросто обом командам"

31 января 2011, понедельник. 13:312011-01-31T13:31:19+02:00

Наставник шведського «Гетеборга», на відміну від гравців своєї команди, не повернувся до Бенідорма після перемоги над «Тромсе», а залишився в Ельче. Його цікавив рівень майбутнього суперника.

- «Карпати» перемогли, з чим їх і вітаю. Помітно, що команда ця хороша, до того ж гравців багато – бачив, як один склад грав, а інший тренувався біля лінії поля. Думаю, що в понеділок буде непросто обом командам.

- Перемога над «Тромсе» вам легко далася?

- Почнемо з того, що це взагалі була наша перша гра у 2011 році. Ми майже не тренувалися на траві, тому гравці втомлені. Добре, що нам вдалося перемогти. «Тромсе» може й не гранд, але середняк досить міцного рівня.

- «Гетеборг» один з трьох найсильніших клубів Швеції. Що трапилося з командою минулого року?

- Щось таки справді трапилося. Дуже поганий сезон був, який аж ніяк не відповідає нашому рівню. Нам практично нічого не вдавалося – один провал змінював інший. Але цього року, сподіваюся, такого не повториться.

- Розкажіть про сьогоднішній «Гетеборг»...

- У нас грає багато збірників, тому міжнародного досвіду у футболістів не бракує. Попри це, команда наша дуже молода. У нас є прекрасна Академія, яка готує чимало хороших гравців. Вони є основою нашого клубу.

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев