Лига Пари-Матч (Украинская Премьер-Лига)
Микола Коберський
26.02.2011
22:17
Дві перемоги "пивоварів"

Київська «Оболонь», котра зараз перебуває на зборах в Новопавлівці, зіграла два контрольні поєдинки. У першому матчі суперниками киян стали дублери донецького «Металургу». Юні футболісти намагалися вчинити опір більш досвідченим колегам. Але це їм вдалося тільки у другому таймі, коли вони зуміли вберегти власні ворота «сухими». Та долю зустрічі на свою користь підопічні Сергія Ковальця вирішили ще в першому таймі. Саме тоді були забиті всі чотирі м’ячі у грі. Остаточний рахунок 3:1 на користь «Оболоні» (у складі киян відзначилися японець Го Нагаока та двічі Сергій Кучеренко).

Через годину по завершенні цього поєдинку оболонці зіграли з сімферопольським любительським клубом «СКІФ». На цей раз різниця в класі була суттєвою, що й позначилося на підсумку зустрічі – «Оболонь» перемогла з рахунком 6:1. Голи у складі киян забивали Сергій Сібіряков, Олександр Мандзюк, Вадим Панас, Григорій Баранець, Павло Худзік. Ще один раз кримчани самі відправили м’яч у власні ворота.