Перше тренування "Олександрії"

Перше тренування "Олександрії"

10 января 2012, вторник. 14:302012-01-10T14:30:36+02:00

Після виходу футболістів з відпустки та офіційного представлення головного тренера, вже наступного дня, 10 січня о 10. 00, на головній арені КСК «Ніка» Л.Й.Буряк провів перше тренування.

Гравці займались фізичними вправами, які чергувались з перемінною біговою роботою. За півтори години активних занять футболісти подолали відстань понад 15 км. Разом з гравцями займалися і тренери. По завершенні тренування футболісти відвідали сауну, після чого за справу взялись масажисти.

У другій половині дня гравці та тренерський склад відправляється до Києва, а вже 11 січня о 5.30 з міжнародного аеропорту «Бориспіль» ПФК «Олександрія» відбуде в Туреччину до курорту Аланія, де поряд з готелем «Gold Siti» знаходяться 2 чудові стадіони, де на протязі 10 днів проведуть перший навчально-тренувальний збір.

У планах тренерського корпусу заплановано провести щонайменше два контрольні матчі.

Про перебіг першого навчально-тренувального збору в рамках підготовки до весняної частини Епіцентр Чемпіонату України з футболу серед команд Прем`єр-ліги інформаційно-аналітичний центр буде систематично інформувати вболівальників.

Источник: Прес-служба ПФК "Олександрія"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев