Батіста: "Готовий лише на 50 відсотків"

Батіста: "Готовий лише на 50 відсотків"

31 января 2012, вторник. 15:172012-01-31T15:17:43+02:00

Вільям Батіста – один з ветеранів «Карпат». Втім, на зборах футболіст найбільше спілкується не з гравцями, які також тривалий час в команді, а з відносними новачками Еріком та Лукасом, які в клубі менше року. Воно й не дивно. Між футболістами немає мовного бар’єру, до того ж усі троє гравців з лінії карпатівської атаки. Однак Батіста наразі єдиний серед друзів, хто ще не відзначався у воротах суперників «зелено–білих» у зимовому міжсезонні.

– В останніх двох товариських матчах «Карпати» провели 11 голів. Це дуже хороший показник. Ти як нападник, мабуть, це і сам добре знаєш?

– Так, показник і справді вражаючий. Але, незважаючи на цифри, скажу, що цього недостатньо. Я маю на увазі створені командою моменти. Ми і справді багато забили. Але скільки моментів ми не реалізували! Тому потрібно ще багато працювати. Це поки що товариські ігри. Коли ж почнеться чемпіонат – там все буде інакше. Ми не маємо права пропускати два м’ячі, як це було проти «Ягеллонії». Тому на зборах треба покращити реалізацію і гру в захисті. Якщо ми продовжимо над цим працювати, то в офіційному сезоні таких помилок не допускатимемо.

– Чому самому наразі не вдається відзначитися?

– Проти «Оболоні» я не грав. А з «Ягеллонією» я вийшов на перші 45 хвилин гри. Розумієте, що це мій перший матч. Навіть товариські ігри дуже відрізняються від самого тренування. Тому треба ще трохи часу, аби втягнутися. Тим паче після такої тривалої паузи без ігрової практики. Я хочу грати і забивати, але наразі готовий лише на 50 відсотків своїх можливостей. Тому треба багато працювати, щоб підтягнути фізичну форму. Коли я буду добре фізично готовий, то показуватиму й іншу гру.

– Матч з «Динамо» (Бухарест) – хороший спаринг для всіх гравців «Карпат». Ця команда одна з найсильніших в Румунії...

– ...Так–так, я знаю. Ерік мені розповідав про неї. Він грав в Румунії і знає про цю команду багато. Розказував, що вона показує швидкий і хороший футбол. Для нас це буде гарна перевірка сил. При всій повазі до «Оболоні» та «Ягеллонії», цей суперник зовсім іншого рівня. Ось тут треба буде показати достойний результат. Побачимо, як воно буде.

– Можливо, Ерік тобі підказав якісь таємниці, які допоможуть обіграти цей клуб?

– Які тут можуть бути таємниці? Треба залишити свої ворота недоторканими і забити якомога більше голів у ворота суперника. Ось і весь секрет.

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев