Кополовець: Мілошевіч як ведмідь, який упав у зимову сплячку

Кополовець: Мілошевіч як ведмідь, який упав у зимову сплячку

11 января 2013, пятница. 12:272013-01-11T12:27:00+02:00

Улюбленець львівських вболівальників, півзахисник ФК "Карпати" (Львів) Михайло Кополовець розповів, як він на пару з Іваном Мілошевічем провів відпустку в Об‘єднаних Арабських Еміратах.

"Вирішили з Іваном поїхати в Емірати, ми ж з ним нерозлучні. Але попри це ми дуже різні. Іван спокійний, а мене вічно на якісь пригоди тягне. От він мене спершу стримував. Казав так: "Давай просто спокійно відпочивати. Я хочу бачити лише пляж і море". А я хотів трохи рухатися, хотів піти на якусь дискотеку. А Ваня як ведмідь, який упав в зимову сплячку", - сміється вінгер "Карпат".


"Якось я не витримав і пішов на дискотеку в нашому готелі. Він залишився в номері спати. На танцях розговорився з дівчиною. Питає мене, чи я сам приїхав. Кажу їй, що з другом, але він спить. Вона так здивувалася і каже: "Передай йому, що в Дубаях не можна спати. Тут треба рухатися. А спати можна вдома". Я з нею погодився, прийшов в номер і передав ці слова Мілошевічу. Словом, він проспав 70 % нашої відпустки. Я розумію, що був серйозний чемпіонат, що не все було просто. Але в мене чомусь енергії було стільки, що я не міг спати. Тому, щоб не було сумно, я намагався його постійно кудись витягнути. Він брикався, як спляча красуня, але я його таки витягнув", - розповідає Кополовець.

"Ми були в великому акваріумі і на найвищому в світі хмарочосі. Аж страшно... бо дуже високо. Важко звикнути до таких розмірів. Потім ми роз’їхалися. Я до Львова, він в Сербію. По правді, я намагався не думати про футбол, хотів відпочити, але мені не вдалося. Коли я повертався додому, то в літаку зі мною летіло багато наших уболівальників, які мене впізнали і засипали запитаннями. Питали про перспективи, про новачків, про тренера. Я всім відповідав одне й теж: "Все буде добре".

За словами Михайла, він планував ще зустрітися з Неманьєю Тубічем: "Намітили зустріч в Будапешті, але мій друг травмувався і змушений був лікуватися в Словенії. Думаю, ми все ж зможемо з ним побачитися в Туреччині на зборах".

"Оскільки не вдалося поїхати в Угорщину, я махнув в Словаччину. Був в Кошице. Ще думав в Прагу поїхати, але вдома накопичилося багато справ, тому відпустку добув у рідному Закарпатті. Була і ще одна причина. Мені так Дубаї сподобалися, що після них Прага та Будапешт, як Стрий після Львова (сміється). Не хотілося вже нікуди їхати", - підсумував Кополовець.

Нагадаємо, 9-го січня львівські "Карпати" розпочали підготовку до весняної частини сезону 2012/2013. 13-го січня львівяни вилетять на перший тренувальний збір до Туреччини, який буде присвячений головним чином фізичній підготовці гравців. Додому команда повернеться 24-го січня.

Аналогічні за тривалістю, але не за змістом, другий та третій навчально-тренувальні збори також пройдуть в турецькій Антальї.

Источник: ФК "Карпати"

Тэги: Иван Милошевич, Карпаты (Львов), Михаил Кополовец


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев