Гравці "Олімпіка" перебувають на оглядинах у запорізькому "Металурзі"

Гравці "Олімпіка" перебувають на оглядинах у запорізькому "Металурзі"

24 января 2013, четверг. 20:302013-01-24T20:30:00+02:00

Воротар Заур Махарадз, центрбек Дмитро Гришко та опорний півзахисник Кирило Дорошенко можуть опинитися у запорізькому клубі. Найімовірніше, лише Дорошенко перейде в "Металург". Хоча юридично питання ще не врегульоване, але футболіст уже вирушив із запоріжцями на збір до Туреччини. А капітан "Олімпіка" Дмитро Гришко та вихованець клубної Академії Заур Махарадзе приєдналися до своєї команди, яка проводить втягувальний збір у Донецьку на своїй базі.

- Найімовірніше, - сказав Дмитро Гришко, - другу частину чемпіонату проведу в "Олімпіку". Чому не вийшло закріпитися в запорізькому "Металурзі"? Усе дуже банально: позначився перехід у тренувальному процесі, пов’язаний зі зміною покриття футбольного поля (ранкові тренування були на снігу, а вечірні проводилися на синтетиці). Почав турбувати литковий м’яз лівої ноги. Тому на перегляді залишатися вже не було сенсу.


А ось 19-річний вихованець Академії "Олімпіка" воротар Заур Махарадзе вважає, що не підійшов запоріжцям, оскільки з клубу пішов Віталій Кварцяний, який його й запрошував. "Але я не переймаюся, адже для воротаря мій вік ще незначний, і повернутися додому, яким для мене є "Олімпік", завжди приємно", - сказав голкіпер.

З особливим настроєм тренується крайній хав "Олімпіка" Олександр Волков, який грає за донецький клуб на правах оренди. "Я перебуваю на контракті в луганській "Зорі", - сказав Волков, - але за півроку угода закінчується. Тому хочу проявити себе якомога краще, щоб улітку визначитися, де продовжувати кар’єру. В "Олімпіку" мені все подобається, а конкуренції я не боюся".

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Металлург (Запорожье), Олимпик (Донецк)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев