Севідов: Вирішили взяти Новотрясова на перспективу

Севідов: Вирішили взяти Новотрясова на перспективу

13 января 2014, понедельник. 20:062014-01-13T20:06:42+02:00

Наставник "Карпат" Олександр Севідов розповів чому львів'яни підписали Артура Новотрясова та хто з молодих гравців поїде на збори з першою командою.

"Позиція центрального захисника зараз стала дефіцитною, і не лише в "Карпатах". Тому ми вирішили взяти Артура на перспективу, щоб він зміг прогресувати і грати. Тим паче, ми не відійшли від нашої стратегії: Новотрясов – молодий українець. Але у нього вже є непоганий досвід – сотня матчів у першій лізі. А щодо того, що ми колись з ним працювали, то це не має принципового значення. Багато гравців, які тоді виступали, вже закінчили грати в футбол, навіть в молодому віці.

Натомість Артур залишився на виду. І наскільки мені відомо, "Карпати" хотіли запросити його ще до мого призначення. Подивимося, візьмемо його на збори. Взагалі, ми порахували, що у нас семеро гравців двадцятирічних і молодших. З нами на збори поїде Завійський, можливо Маркович, бо Мірошніченка запросили до молодіжної збірної на Кубок Спідружності. Зрештою, ще є час, щоб визначитись остаточно" – розповів Олександр Севідов.

Нагадаємо, що вчора "Карпати" підписали 4-річний контракт з Артуром Новотрясовим, який добре відомий Севідову по спільній роботі у першій лізі.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"

Тэги: Александр Севидов, Артур Новотрясов, Карпаты (Львов)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев