Леандро: Кварцяний навіть не сказав, за що мене вигнав

Леандро: Кварцяний навіть не сказав, за що мене вигнав

24 января 2014, пятница. 12:262014-01-24T12:26:00+02:00

Бразильский захисник Леандро, котрий цієї зими припинив співпрацю в ужгородською "Говерлою", в інтерв‘ю газеті Український футбол поділився спогадами про роботу з Віталієм Кварцяним.

"Хочу сказати Віталію Володимировичу: «Дякую». Одного часу він мені довіряв. Через два з половиною роки Кварцяний пішов з клубу, потім повернувся знову і змінив ставлення до мене. Мені незрозуміло, чому тренер не підійшов до мене і не сказав в очі, що про мене думає, чому розказує на прес-конференціях, що я такий-сякий", - заявив Леандро.

Бразилець також прокоментував критику головного тренера "Волині" після одного з програних матчів: "Підійди до мене після гри або наступного дня і поясни, у чому моя вина, може, бігав не так чи щось неправильно робив. Скажи відверто: ти неправильно граєш, не так, як слід подаєш. Некрасиво казати за спиною у людини, я б собі такого ніколи не дозволив. Я нічого не придумую — кажу, як є. Всі в Украї­ні знають, як я віддаюсь на полі. Але Кварцяний вирішив учинити на свій розсуд. Він навіть не сказав, за що мене вигнав".

Розповів Леандро і про життя в Україні: "За п’ять років в Україні у мене з’явилося багато друзів. У мене є тут будинок, я дуже поважаю цю країну. Я люблю Україну! Всі кажуть, тут злі люди. У мене ніколи не було з цим проблем. Ніколи! Щодо українського футболу, то я його добре вивчив. Є така команда, як «Шахтар», в якій правильно побудована робота. Цей клуб купує кваліфікованих і дорогих бразильців, і через три-чотири роки продає їх ще дорожче. Оце організація! Але не розумію команди, які весь час купують закордонних футболістів і не довіряють українським. Так відбувається навіть в таких клубах, як «Динамо», «Дніпро» і «Металіст». Це дуже заможні клуби, але вони слабо вірять в українських футболістів. Я не проти іноземців, я сам з Бразилії, міг би наголошувати, що нехай хоч десять легіонерів виходять на поле, але така система — для мене загадка. Треба більше довіряти місцевим хлопцям".

Також він зазначив, що в цьому сезоні вже виступав за два клуби — «Волинь» і «Говерлу», і за регламентом більше не зможе грати за якусь іншу команду: "Доведеться до літа самостійно підтримувати ігрову форму, і вже з наступного сезону розраховувати на інше місце роботи. Але я не хочу залишати Україну. Так, може, у мене тут не все виходило. Проте вірю в свої сили. Вважаю, що я хороший футболіст. Думаю, все буде добре. Мені всього 30 років — ще три-чотири сезони можу бути корисним".

Источник: Український футбол

Тэги: Виталий Кварцяный, Волынь (Луцк), Леандро


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев