Даллку: Приємно, що тренерський штаб радиться з нами, готуючи тренування

Даллку: Приємно, що тренерський штаб радиться з нами, готуючи тренування

15 января 2015, четверг. 22:112015-01-15T22:11:00+02:00

Захисник Ворскли Арменд Даллку розповів про робочий ритм в перші післявідпускні дні

Захисник "Ворскли" Арменд Даллку розповів про робочий ритм в перші післявідпускні дні, так сказав чому не можна ігнорувати завдання індивідуальних планів підготовки

- Важко починати роботу після тридцятиденного відпочинку?

- Не скажу, що зовсім легко, але... Кожен з нас отримав на руки індивідуальний план підготовки, до виконання якого треба було приступати за десять днів до виходу з відпустки. Кожен з нас усвідомлює серйозність цієї попередньої підготовки. Природно, хтось старався більше, інші, можливо, трішки менше.

- Чи можна обдурити, насамперед, самого себе і нічого не виконувати, що написано в плані?

- Все можливо! Ось тільки самий початок навчально-тренувальних зборів відразу покаже, скільки салатів було з'їдено в дні свят. Хоча у нас всі професіонали. Не думаю, що були такі, хто зовсім не відкривав папку з планом підготовки. Зараз вже втягнулися в роботу, готуємося до відновлення чемпіонату.

- На першому етапі зборів команда проводить збалансовані тренувальні заняття: є і фізичні навантаження, є улюблені тренування, як вчорашній турнір з теніс-болу, вистачає й тактичних занять. Це щоб не приїдалася одноманітна робота?

- Так воно й є. Приємно, що тренерський штаб радиться з нами, готуючи тренування, вони враховують наші побажання в організації роботи.

- Через два дні "Ворскла" зіграє свій перший контрольний матч у 2015 році. Як ти ставишся до результатів товариських ігор?

- У міру серйозно. Завжди є бажання перемагати, але я не скажу, що в грі, та ще й на першому зборі, на першому місці буде підсумковий рахунок матчу. Найважливіше, щоб футболісти згадали, як взаємодіяти один з одним на полі, допомогти адаптуватися в команді тим, хто прибуває на перегляд. Було кілька років тому, що ми стали тут чемпіонами узбережжя, а потім в чемпіонаті справи йшли не так добре. Постараємося все враховувати.

Источник: ФК "Ворскла" Полтава

Тэги: Арменд Даллку, Ворскла (Полтава), Михаил Сачко


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев