Ребров: Сьогодні команда виконала хорошу роботу

Ребров: Сьогодні команда виконала хорошу роботу

19 января 2015, понедельник. 21:122015-01-19T21:12:00+02:00

Головний тренер Динамо Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди в матчі з Борусією М (5:1).

Головний тренер київського "Динамо" Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди в матчі з "Борусією" М (5:1).

- Сьогодні команда виконала хорошу роботу. Я вже сказав хлопцям, що це була швидше не гра, а тренування з підвищеною відповідальністю. Гравці мають розуміти, що їм потрібно отримати певне навантаження. При цьому не має значення, з ким ми граємо. Я думаю, що потрібне навантаження вони сьогодні отримали. Ми забили багато голів у другому таймі, але ж і вони теж змінили склад. Ще раз скажу, це хороший спаринг та хороше тренування.

Хлопцям набагато цікавіше проводити тренування в такому форматі. Гра – це, мабуть, найкраще тренування. І гравцям цікаво, й для нас інформативно. Я радий, що хлопці поставилися серйозно до цієї гри.

- Якому компоненту підготовки зараз приділяється найбільше уваги – тактиці, техніці чи фізиці?

- У процесі тренувань ми працюємо над усіма компонентами. При роботі з м'ячем гравці пробігають не менше, ніж без м'яча. Ми це фіксуємо та розуміємо, що в ігрових вправах вони отримують не менше навантаження, ніж якщо б вони займалися простим бігом.

- Запропонована вами програма підготовки, через постійну роботу з м'ячами, явно зацікавлює гравців. Чи задоволені ви тим, як вони її виконують?

- Хлопці задоволені запропонованою програмою. Але для нас головне, щоб вони працювали плідно та розуміли, що лише через роботу можна добре підготуватися до чемпіонату. Що стосується тренувань із м'ячами, зараз усі найкращі команди світу намагаються довше контролювати м'яч. Ми теж до цього йдемо. Я впевнений, що за цим майбутнє футболу. Ми не можемо просто так бити м'яча вперед та шукати підбір, грати на других м'ячах. Перший збір спрямований, звичайно, в першу чергу на підвищення функціональної складової. Але це не виключає роботу з м'ячем. Хлопці мають розуміти, що футбол – це, перш за все, гра з м'ячем, а не біганина без м'яча.

- Чи є проблеми із зайвою вагою у кого-небудь із гравців після відпустки?

- Ми же сюди прилетіли не скидати кілограми, а працювати. Практично всі почали збір із нормальною вагою, а хто ні – ті вже скинули зайві кілограми за перші дні. Сьогодні всі були в оптимальній вазі.

Источник: Офіційний сайт ФК "Динамо" Київ

Тэги: Боруссия (Менхенгладбах), Динамо (Киев), Контрольные матчи, Сергей Ребров


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев