Рада вищої ліги узгодила списки арбітрів і делегатів на матчі чемпіонату і Кубку

Рада вищої ліги узгодила списки арбітрів і делегатів на матчі чемпіонату і Кубку

20 февраля 2006, понедельник. 22:442006-02-20T22:44:59+02:00

Минулої осені Центральна Рада ПФЛ запропонувала виконкому ФФУ низку пропозицій, і двом з них федерація дала "зелене світло"

В понеділок, 20 лютого 2006 року, відбулось засідання Ради вищої ліги ПФЛ України.

Минулої осені Центральна Рада ПФЛ запропонувала виконкому ФФУ низку пропозицій, спрямованих на покращення ситуації в суддівстві та інспектування. Не всі з них були прийняті, однак двом з них виконком ФФУ дав „зелене світло”. По-перше, відтепер представники клубів можуть бути присутнім на засіданнях Експертної комісії ФФУ при розгляді своїх скарг, а, по-друге, узгодження списків арбітрів і делегатів повинно пройти через Ради кожної з ліг.

Члени Ради вищої ліги, хоча у своїх у виступах і зазначали, що в них існують претензії стосовно якості суддівства та інспектування, проте вирішили узгодити списки (21 арбітр вищої ліги, 42 асистенти арбітрів вищої ліги, 22 делегати вищої ліги) в тому варіанті, який надали Комітет арбітрів ФФУ та Інспекторський комітет ФФУ. Тобто, таким чином Рада вищої ліги висловила кредит довіри арбітрам і делегатам на другу частину 15-го чемпіонату, і висловила сподівання, що резонансних матчів з точки зору неякісного арбітражу та інспектування вдасться уникнути.

Загалом, обговорення списків, в якому брали також участь голови Комітету арбітрів В.Дердо, Інспекторського комітету А.Дяченко, Експертної комісії К.Віхров, пройшло в конструктивній і діловій атмосфері. Відтак у повітрі повисло лише одне запитання – чому ФФУ так довго не приставала на пропозицію ПФЛ узгоджувати списки арбітрів і делегатів спочатку на рівні клубів, а вже потім затверджувати їх на виконкомі.

Источник: Офiцiйний сайт ПФЛ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев