×
Спасибо, я уже с вами
Збірна Україна провела перше тренування в Севільї

Збірна Україна провела перше тренування в Севільї

5 февраля 2013, вторник. 10:102013-02-05T10:10:00+02:00

Перше тренування в Севільї

У понеділок, 4 лютого, національна команда України зібралася у Севільї.

На момент прибуття головного тренера та вісьмох гравців, котрі прилетіли чартером з Києва, на них уже чекала решта викликаних футболістів, які приїхали до готелю "Барсело Ренасімієнто" з таборів своїх клубів, що готуються до сезону в Іспанії. Окремо з Мюнхена прилетів гравець "Баварії" Анатолій Тимощук.

Збірна Україна провела перше тренування в Севільї - изображение 1Богданов затримався в "Динамо"

Трохи пізніше приєднається до "синьо-жовтих" дебютант головного команди Андрій Богданов, котрому, на прохання тренерського штабу київського "Динамо", дозволили взяти участь у вчорашній контрольні грі киян проти румунського "Оцелула".

Збірна Україна провела перше тренування в Севільї - изображение 2

Перше тренування

Вчора ж збірники провели перше тренування під керівництвом Михайла Фоменка. У занятті, яке відбулося на тренувальних полях клубу "Севілья", взяли участь 22 гравці. У готелі залишився Тарас Степаненко, в котрого піднялася температура через харчове отруєння.

Збірна Україна провела перше тренування в Севільї - изображение 3На початку тренування Михайло Фоменко представив своїх помічників, після чого відбулося півторагодинне заняття.

Збірна Україна провела перше тренування в Севільї - изображение 4

5 лютого об 11-ій годині збірна України проведе офіційне тренування на "Естадіо Олімпіко" - арені, де відбудеться матч проти Норвегії.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФФУ

Тэги: Национальная сборная Украины


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев