×
Спасибо, я уже с вами
В Україні відбудеться чемпіонат Європи з футболу серед студентів

В Україні відбудеться чемпіонат Європи з футболу серед студентів

21 марта 2007, среда. 22:342007-03-21T22:34:57+02:00

Так вирішив Виконавчий комітет Європейської студентської спортивної спілки

Шостий чемпіонат Європи серед студентів відбудеться 2008 року в Україні. Так вирішив Виконавчий комітет Європейської студентської спортивної спілки. На підтвердження цього було надіслано офіційний лист за підписом президента спілки Альберто Гуальтієрі.

«До України приїде 32 команди – 16 чоловічих та 16 жіночих, - каже президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Віталій Олександрович Пилипенко. – Скоріше за все, вони гратимуть у Києві, де інфраструктура пристосована до змагань найвищого рівня. Зокрема, тут є одразу кілька стадіонів належного рівня».

Точна дата проведення чемпіонату Європи серед студентів стане відомою 30 листопада 2007 року, під час конференції Європейської студентської спортивної спілки у Белграді (Сербія). На пізніше заплановані зустрічі організаційного комітету та технічних делегатів.

За словами Президента ФФУ Григорія Суркіса, ці змагання є важливим етапом у прагненні України отримати право провести Євро-2012. «Україна доводить всьому світові, що футболу тут приділяють максимальну увагу, тому ми гідні проводити тут змагання найвищого ґатунку. Особливо приємно спостерігати за становленням в Україні студентського футболу, адже саме він може стати резервом для професійних команд,» - сказав Григорій Суркіс.

Всеукраїнська футбольна асоціація студентів зареєстрована 16 вересня 2000 року. Нині вона об»єднує близько 400 ВУЗів, де навчається понад мільйон студентів. За сім років фукціонування організації проведені чисельні чемпіонати як всеукраїнського, так і міжнародного маштабу.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Прес-служба ВФАС


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев