×
Спасибо, я уже с вами
Помер Андрій Чікало

Помер Андрій Чікало

5 февраля 2008, вторник. 23:252008-02-05T23:25:54+02:00

На 44-му році, після тривалої хвороби обірвалося життя колишнього футболіста

Чорна звістка надійшла з далекої Америки де на 44-му році, після тривалої хвороби обірвалося життя колишнього футболіста Андрія Чікала.

За роки проведені на футбольних полях Андрій запам’ятався надійним гравцем, який ретельно виконував свої функції. Він не був багатослівний, волів свою правоту доказувати майстерністю. Його спортивна кар’єра пройшла в командах Західної України, але для справжніх симпатиків копаного м’яча це прізвище відоме на всій території нашої країни. Андрій був одним із першим серед гравців відроджених «Карпат», рекордсменом за кількістю ігор у «Прикарпатті», допомагав у становленні ФК «Львів» на початках 90-х років. Також намагався передавати свій багатий досвід юнакам, однак життя внесло корективи…

ЧІКАЛО Андрій – народився 21. 01. 1964 р. у Львові. Вихованець львівського футболу. Зріст 182 см, вага 79 кг. Захисник. матчів. Виступав за команди: «Політучилище» (Львів), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Карпати» (Львів), «Газовик» (Комарно), ФК «Львів». Працював у дитячій школі ФК «Рава» (Рава Руська). Помер в США 4 лютого 2008 року.

Співчуваємо родині та близьким.

Вічная пам'ять і спочинок Тобі Андрію!

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев