Оле Гунар Сульшер: "З нетерпінням чекаю матчу проти "Карпат"

Оле Гунар Сульшер: "З нетерпінням чекаю матчу проти "Карпат"

27 января 2011, четверг. 21:222011-01-27T21:22:04+02:00

Зірка «Манчестер Юнайтед», якого прозвали «убивця з обличчям немовляти», і справді не виглядає на свої 38 років. А ще, не зважаючи на безліч титулів та нагород, Оле Гунар Сульшер проста та приємна людина. У п’ятницю він дебютує на посту головного тренера. Його майже рідний «Мьольде» на турнірі Copa del Sol зіграє проти львівських «Карпат».

– Це буде ваша перша гра на посаді головного тренера?

– Можна й так сказати, якщо не брати до уваги період, коли я тренував молодіжний склад «Манчестер Юнайтед». Була ще одна гра, але її навіть товариською назвати важко. Минулого тижня «Мьольде» так просто побігав, ми дещо подивилися, перевірили і все. Тому матч проти «Карпат» буде для мене, як для головного тренера, першим в кар’єрі.

– Розкажіть про вашу команду.

– «Мьольде» це молода команда, зараз ми взяли кількох нових гравців. Минулого року ми посіли 11-е місце. Тепер сподіваємося на значно вищі місця. Команда у нас інтернаціональна – окрім скандинавських, є гравців з Сенегалу, Нігерії, США та інших країн. Взагалі-то я дуже щасливий, що в мене є можливість тренувати команду. Тим більше таку цікаву.

– Вам щось відомо про «Карпати»?

– Так, я знаю, що ваша команда минулого року грала в Лізі Європи. Результат не дуже втішний, але участь в таких турнірах приносить багато досвіду. Мені також відомо, що український чемпіонат доволі пристойного рівня. Про це мені розповідав мій друг Йорді Кройф, який пограв в Україні. Він казав, що є два лідери, до яких тягнуться ще кілька команд, зокрема і «Карпати». Також мені відомо, що зараз українські команди проявляють серйозну активність на трансферному ринку і купують хороших, технічних гравців.

– Чого ви чекаєте від гри проти «Карпат»?

– Та нічого особливого. Для мене важливо, насамперед, побачити в справі свою команду. Суперник у нас буде хороший і цікавий, тож ми перевіримо свої сили. До того ж треба переглянути багатьох футболістів, щоб як слід підготуватися до нового сезону.

– Що ви відчуваєте на посаді головного тренера?

– Це чудові відчуття. Для мене це щось нове і незвичне. Нова планка в житті, нові емоції. До того ж я дуже щасливий, що повернувся додому, у свою рідну країну, а також в команду, де, можна сказати, я став відомим. Адже «Манчестер Юнайтед» помітив мене саме тоді, коли я грав за «Мьольде». Тож зараз я з нетерпінням чекаю на матч проти «Карпат», до зустрічі в п’ятницю!

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев