Анатолій Коньков візьме участь у зустрічі керівників футбольних асоціацій

Анатолій Коньков візьме участь у зустрічі керівників футбольних асоціацій

24 января 2013, четверг. 16:152013-01-24T16:15:00+02:00

24 січня президент Федерації футболу України Анатолій Коньков та виконавчий директор ФФУ Максим Бондарев відправилися до штаб-квартири УЄФА у швейцарському Ньоні. Вони візьмуть участь у засіданні керівників національних асоціацій.

Мета зустрічі − обговорення можливих поправок до Статуту ФІФА. Захід проводиться на прохання Міжнародної федерації футболу (ФІФА) та за участі генсека УЄФА Джанні Інфантіно.

Ще до засідання Інфантіно сказав наступне: "УЄФА має бути впевненим у тому, що у процесі переробки статутних документів ФІФА будуть збережені принципи ефективного управління і що усі поправки будуть чітко пояснені нашим національним асоціаціям, аби вони мали змогу визначити свою позицію. Ці питання вже обговорювалися на рівні конфедерацій, але зараз нам потрібно, щоб наші асоціації висловили свої думки. Після цього, як ми їх почуємо, побажання будуть передані для подальшого розгляду Виконавчому комітету УЄФА, який збереться на день пізніше".

Запланований порядок денний засідання:

- розгляд поправок до Статуту ФІФА, затверджених на конгресі ФІФА 2012 року;

- обговорення інших запропонованих поправок до Статуту ФІФА;

- обговорення інших можливих поправок до Статуту ФІФА;

- позиція асоціацій УЄФА щодо цих поправок (буде представлена Виконавчому комітету УЄФА на засіданні у Ньоні 25 січня 2013 року).

Після завершення зустрічі керівників національних асоціацій Джанні Інфантіно проведе прес-конференцію.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФФУ

Тэги: Анатолий Коньков


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев