Тосик: В "Карпатах" из меня сделали "козла отпущения"

Тосик: В "Карпатах" из меня сделали "козла отпущения"


Бывший игрок "Карпат" Якуб Тосик, который со скандалом покинул Львов в середине декабря 2012 года, вспомнил время, проведенное в Украине.

"У меня был неудачный год. В "Полонии" я не играл и отправился в Украину. Там я сыграл четыре матча и мне сказали "спасибо". Даже игрок "Карпат" Семир Штилич признал, что из меня сделали "козла отпущения", - приводит слова Тосика "Przegladu Sportowego".

Напомним, Тосик стал игроком "Карпат" летом 2012 года, подписав трехлетний контракт. Проведя в команде около 5 месяцев, 25-летний поляк принял участие только в 4 матчах.

История Тосика с "Карпатами" закончилась тем, что он обругал руководство львовян из-за финансовых вопросов и вернулся в "Полонию" в качестве свободного агента.

Оцените этот материал:
Источник:
Про Футбол
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
ВАСКАРБА (Львов)
[quote datetime="24.03.2013 19:37" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] Теж до слова.Коли Федецького відправили у дубль,тут щодня було по дві-три новини на цю тему.Коли гравець Ілічівця,І. Тищенко,по такій же причині відправлений у дубль,на цьому сайті новин про це НУЛЬ. Ну ти не рівняй прутень з пальцем. Федя - граваць ЗбУ, а про кого ти там пишешь? :) Я про такого й не чув. Знаю Тищенка, олімпійського чемпіона з футболу, уроженця Городоччини Льв. обл., котрий грав у ЛК, потім у Дніпрі, а про кого ти тут заколот шукаєш? Нам, Львів"янам, по ходу треба потроху припиняти вже ті ЗАКОЛОТИ, а то вже то починає змахувати на весняне загострення шизухи.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 21
ВАСКАРБА (Львов)
[quote datetime="24.03.2013 19:37" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] Теж до слова.Коли Федецького відправили у дубль,тут щодня було по дві-три новини на цю тему.Коли гравець Ілічівця,І. Тищенко,по такій же причині відправлений у дубль,на цьому сайті новин про це НУЛЬ. Ну ти не рівняй прутень з пальцем. Федя - граваць ЗбУ, а про кого ти там пишешь? :) Я про такого й не чув. Знаю Тищенка, олімпійського чемпіона з футболу, уроженця Городоччини Льв. обл., котрий грав у ЛК, потім у Дніпрі, а про кого ти тут заколот шукаєш? Нам, Львів"янам, по ходу треба потроху припиняти вже ті ЗАКОЛОТИ, а то вже то починає змахувати на весняне загострення шизухи.
Ответить
0
0
TRJ (Коломия)
[quote datetime="24.03.2013 19:37" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] Теж до слова.Коли Федецького відправили у дубль,тут щодня було по дві-три новини на цю тему.Коли гравець Ілічівця,І. Тищенко,по такій же причині відправлений у дубль,на цьому сайті новин про це НУЛЬ. [/quote] Суспільний інтерес. Федецький - гравець збірної. А хто такий Тищенко? Різний рівень. Розумієте, будь який сайт Чи це наш обласний, чи всеукраїнські рівня УА-Футбол чи Футбол.УА), намагається додати якнайбільше трендових (в конкретно взятий момент) новин. От зараз в тренді національна збірна. І взагалі матчі збірних. Раніше такою була тема чемпу СНГ. Це суто моя думка.
Ответить
0
1
greyv (Kherson)
Кто это?!
Ответить
0
0
TRJ (Коломия)
[quote datetime="24.03.2013 19:14" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] От і в мене виникають Сайт уа-футбол на порядок авторитніше чим терикон.Правда?І у цій ситуації,могли б подзвонити до Дедишина чи Вацка(номара яких у редакції є)Для того щоб прояснили ситуацію.Чи не так? [/quote] могли б. Та й Вацко чи Дедишин могли свою офіційну позицію викласти на офсайті. Та чомусь мовчать... Знаєте, раніше коли в Франківську Прикарпаття остаточно загнулося, то в нас на сайті багато вболівальників теж шуміли: "чому не візьмете інтервю в Шевченка, Анушкевичуса чи Ревуцького". І що людям скажеш, коли шановні панове на всі пропозиції висловити позицію відповідали відмовою і мовчали. Це так між іншим. До ситуації з КЛ не має відношення. просто згадалось.
Ответить
0
0
kolia26 (ЛЬВІВ)
Теж до слова.Коли Федецького відправили у дубль,тут щодня було по дві-три новини на цю тему.Коли гравець Ілічівця,І. Тищенко,по такій же причині відправлений у дубль,на цьому сайті новин про це НУЛЬ.
Ответить
6
1
TRJ (Коломия)
[quote datetime="24.03.2013 18:53" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] Є відповідь на сайті вболівальників.Який,я гадаю,теж моніториться редакцією. [/quote] Відповідь - це ось це "ЯК ЛЬВІВСЬКІ ФУТБОЛЬНІ ЧИНОВНИКИ "КАРПАТИ" ПІДСТАВЛЯЛИ" Виникає питання: Чия це відповідь? Клубу чи вболівальників? Бо якщо клубу, то чому її немає на офсайті. Якщо вболівальників, то кого саме? Одного з фан груп? Чи це позиція сайту вболівальників. Чому я ці питання ставлю? Маю деякий досвід ведення сайту (хоч і обласного рівня, та все ж трохи популярного сайту). То для прикладу, якщо б таку статтю надрукували наприклад на сайті яремчанських чи коломийських "Карпат" (для прикладу), я б не ставив на свій сайт. Причина: а хто автор? Якщо щось, до кого потім запитання.
Ответить
3
1
kolia26 (ЛЬВІВ)
От і в мене виникають запитання. Сайт уа-футбол на порядок авторитніше чим терикон.Правда?І у цій ситуації,могли б подзвонити до Дедишина чи Вацка(номара яких у редакції є)Для того щоб прояснили ситуацію.Чи не так?
Ответить
5
0
mborisievich (славне місто Київ)
[quote datetime="24.03.2013 18:51" author="SeerAlexKASPIAN (Луцк)"] нікому ті карпати непотрібні [/quote] От чекав коли, навіть подумав, що цього не буде. Так ні. Все таки сталось. Волиняки не могли промовчати, коли справа стосується Львова))) Думаю, що Карпати трохи більше потрібні, ніж Волинь) Принаймні вболівальників у Карпат більше, ніж у Волині. Так з столиці здається.
Ответить
13
2
SeerAlexKASPIAN (Луцк)
нікому ті карпати непотрібні
Ответить
3
18
сева севастополь (город-герой)
шкодно так Тосик)) а козел Тосик тоже пойдет,нормальная кричалка из огорода выгонять)))
Ответить
5
1
mborisievich (славне місто Київ)
[quote datetime="24.03.2013 18:32" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] п.с.Пройшла майже доба від часу опублікування відповіді "Карпат" на закиди Петракова,а сайт ані словом,а ні духом(((( [/quote] зауваж, роль ображених на сайті вже зайнята)) не буду уточняти ким, а то зараз мінуса полетять. ніякого заговору проти карпат немає. грайте собі в футбол і не шукайте проблем на пяту точку.
Ответить
8
1
TRJ (Коломия)
[quote datetime="24.03.2013 18:32" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] Вчора висловлював свою думку.Сьогодні повторюсь.Про Карпати тільки негатив,про інших тільки позитив або нічого. п.с.Пройшла майже доба від часу опублікування відповіді "Карпат" на закиди Петракова,а сайт ані словом,а ні духом(((( [/quote] мені як вболівальнику Карпат (хоч і не з великими досвідом. Найдавніші спогали про гру команди - коли вдома Динамо 2:0 обігрували)) також неприємна ця ситуація. Але не потрібно всюди шукати змову. Я щось за цб відповідь нічого не чув. Де вона? Щось і на офсайті (принамні в основних новинах) її не бачу.
Ответить
7
0
kolia26 (ЛЬВІВ)
Є відповідь на сайті вболівальників.Який,я гадаю,теж моніториться редакцією.
Ответить
11
2
Карабет Михайло (Ірпінь)
вот крыса. еще Штилича подставил.
Ответить
17
1
kolia26 (ЛЬВІВ)
Вчора висловлював свою думку.Сьогодні повторюсь.Про Карпати тільки негатив,про інших тільки позитив або нічого. п.с.Пройшла майже доба від часу опублікування відповіді "Карпат" на закиди Петракова,а сайт ані словом,а ні духом((((
Ответить
23
5
Подольский Игорь (Крыжополь)
нету никакой предвзятости к Карпатам, попрошу не выдумывать
Ответить
7
17
Kevin Durant (Lviv)
А Штіліча навіщо підставляти?
Ответить
14
3
mborisievich (славне місто Київ)
[quote datetime="24.03.2013 18:27" author="Стороженко Іван (Київ)"] пацан, ти спочатку в футбол навчись грати. Поки не почав шуміти і скандалити, навіть не знав що такий футбольор є в карпатах. [/quote] 100 % каліка. в збірну Польщі його!
Ответить
15
3
Андрюха-71 (Львів)
я не розумію, чому він жаліється.Як гравець Тосік був мертвий.От і показали йому на двері.
Ответить
18
3
Стороженко Іван (Київ)
пацан, ти спочатку в футбол навчись грати. Поки не почав шуміти і скандалити, навіть не знав що такий футбольор є в карпатах.
Ответить
22
5
канц (Львов)
А что тут делать? ;)
Ответить