Фанати Дніпра звернулися до киян із закликом підтримати їхню команду в матчі Ліги Чемпіонів

Фанати Дніпра звернулися до киян із закликом підтримати їхню команду в матчі Ліги Чемпіонів


Фанати "Дніпра" звернулися до киян із закликом підтримати їхню команду в матчі Ліги Чемпіонів проти "Копенгагена".

"Звернення до киян!

Друзі, браття, незабаром для Дніпра та для всіх дніпрян відбудеться непересічна подія - старт у Лізі Чемпіонів. Волею долі і… з кремля матч відбудеться не у Дніпропетровську, де, безсумнівно, зібралась би повна арена.

Ми не можемо засуджувати датську команду, яка не захотіла летіти до нашого міста. Зараз не той час, щоб засуджувати такі дії. Матч відбудеться у Києві на НСК. Звісно, багато фанатів "Дніпра" прибуде до Києва, однак, зважаючи, на середину робочого тижня, приїдуть не всі бажаючі, адже це домашній матч і рідні трибуни повинні гнати команду вперед.

Тому ми просимо й палко закликаємо киян прийти у вечір середи о 19:00 на Олімпійський і заповнити трибуни рідної арени для підтримки братньої команди. Ми з вами одна сім'я, один народ. Дякуємо!

Слава Україні!"

Нагадаємо, що поєдинок "Дніпро" - "Копенгаген" відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський" 30 липня. Початок зустрічі о 19.00.

Оцените этот материал:
Источник:
1927.kiev.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Esenin (Dnipropetrovsk)
+4. Два с Днепра, один с Запорожья и один с Киева.
Ответить
1
0
Вернуться к новостям
Комментарии 21
Esenin (Dnipropetrovsk)
+4. Два с Днепра, один с Запорожья и один с Киева.
Ответить
1
0
XPOH (california)
30-го буду в Копенгагене. Буду с датчанами в баре болеть против недоразумения этого какламойского
Ответить
0
9
франек (ивано-франковск)
ты какойта передурок??????!!!!!!
Ответить
2
0
Сеш (Днепропетровск)
Шо ты за олень ватный?
Ответить
0
0
сухОФрукт (Киев)
+5
Ответить
2
0
homonaj (Мукачево)
Кияне підтримайте ДНІПРО будь-ласка ми ЄДИНІ
Ответить
2
0
Кот-Философ (Черкаси)
придбав квиток і підтримуватиму дніпрян)) завжди міряв побувати на матчі синьо-біло-блакитних!
Ответить
1
0
ЯОМИНЬ (Киев)
придем и поддержим Днепр!!!
Ответить
4
0
necolia (Луцк)
[quote datetime=" 28.07.2014 20:25 " author="Сашшок (Македонсикй)"] " Не въеду в смысл.А кого киевские болелы будут поддерживать? Датчан?Я полагаю, что за ДД будет болеть не только Киев, но и вся Украина.Причем без всяких призывов." [/quote]100%
Ответить
5
0
necolia (Луцк)
поддержим
Ответить
2
0
SERVETTE (Київ)
поддержим!!!!!
Ответить
3
0
krossovok (Odessa)
тю , а чо не в Днепре игра
Ответить
2
0
Евро2012 (Винница)
Еду с двумя товарищами,так что +3! ДД удачи!!!
Ответить
5
0
Сашшок (Македонсикй)
Не въеду в смысл.
А кого киевские болелы будут поддерживать? Датчан?
Я полагаю, что за ДД будет болеть не только Киев, но и вся Украина.
Причем без всяких призывов.
Ответить
9
0
Smooth da Hustler (Львів)
Нужно поддержать.
Ответить
6
0
sistema (Харьков)
Бредятина.Чего не играть в Днепропетровске?Типа в Киеве спокойней((((На Динамо ходит 3 калеки а на Днепр так вообще прийдет мало народу(Тоже и Харьков ожидает(((((((((((
Ответить
1
18
good (Днепр)
Поддержите!
Ответить
9
0
Днепрянин (Днепр)
Дякую всім.
Ответить
8
0
etomist (Cherkasy)
+1
Ответить
4
0
cofe-cofe (Шаровка)
Очень хотелось бы видеть тысяч 40-50 гдето.
Ответить