U-16: випробовування Туреччиною

U-16: випробовування Туреччиною

24 января 2010, воскресенье. 09:012010-01-24T09:01:56+02:00

У п’ятницю, 22 січня, юнацька збірна України (футболісти 1994 р.н.) вирушає до Туреччини, де разом із сімома іншими командами візьме участь у представницькому міжнародному турнірі − Кубку Егейського моря.

Тріумф Калитвинцева

На цьому турнірі українські юнаки виступатимуть усьоме. У 2003-му підопічні Віктора Кащея не змогли подолати груповий етап, та ж доля спіткала вихованців Олександра Головка два роки тому. У 2004-му команда під керівництвом Ігоря Жабченка фінішувала третьою, а у 2007-му хлопці Анатолія Бузника вдовольнилися четвертою позицією, як і рік тому команда Олександра Лисенка. Тріумфували «синьо-жовті» лише одного разу: у 2006-му турецьку вершину підкорив зі своїми 16-річними підопічними Юрій Калитвинцев.

В очікуванні кваліфікації

Нагадаємо, що для підопічних Юрія Мороза цей турнір стане одним з етапів підготовки до кваліфікації Євро-2011 (U-17), яка стартує у жовтні. В рамках відбору українці зустрінуться з представниками Нідерландів, Латвії та Сан-Марино.

Міжнародний турнір (Туреччина)

Група «А». Туреччина, Україна, Бельгія, Данія.

Група «Б». Франція, Чехія, Греція, Румунія.

24 січня. Україна − Туреччина

26 січня. Україна − Бельгія

28 січня. Україна − Данія

30 січня. Стикові ігри

Склад збірної України

Воротарі: Андрій Бендер (УФК Львів), Данко Вишинський («Динамо» Київ).

Захисники: Олександр Іоша, Олексій Череда (обидва − «Шахтар» Донецьк), Дмитро Лях (РВУФК Київ), Максим Дємон («Металіст» Харків), Андрій Савченко (УФК);

Півзахисники: Андрій Близниченко («Металург» Запоріжжя), Володимир Садоха, Владлен Юрченко, Сергій Гринь, Ігор Дуць, Валерій Гришин (усі − «Шахтар»), Віталій Гемега («Динамо»), Роман Мірошник (ЛВУФК Луганськ);

Нападаючі: Дмитро Хльобас, Олексій Хобленко (обидва − «Динамо»), Сергій Гургенідзе (ПФК «Севастополь»).

Источник: Інформ-служба ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев