Коньков представив молодіжній збірній нового головного тренера

Коньков представив молодіжній збірній нового головного тренера

10 января 2013, четверг. 14:142013-01-10T14:14:00+02:00

У четвер, 10 січня президент Федерації футболу України Анатолій Коньков зустрівся з гравцями молодіжної збірної країни.

Привітавши футболістів з новорічними святами, голова ФФУ представив команді нового головного тренера - Сергія Ковальця, та розповів про найближчі завдання збірної.

"Вже найближчим часом ви зіграєте на першому турнірі під керівництвом нового головного тренера - Кубку Співдружності. Хотілося, щоб ви не тільки мріяли потрапити до національної команди країни, але й розуміли, що це ваше найближче завдання. Зі свого боку хочу запевнити, що Федерація забезпечить всі необхідні умови для вашого футбольного зростання", - підкреслив Коньков.

Зі свого боку Сергій Ковалець відмітив, що у всіх викликаних футболістів є хороша перспектива, однак їх подальша кар’єра залежить від роботи та ставлення до гри.

На зустрічі також був присутній головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко, який побажав футболістам успіху та висловив сподівання, що в кожному турнірі гравці будуть викладатися по максимуму. "Не докладаючи максимальних зусиль, результатів у сучасному футболі не досягнеш", - вказав наставник головної команди країни.

Раніше Сергій Ковалець заявляв, що в якому б стані команда не відправилась на Кубок Співдружності, перед гравцями будуть стояти тільки максимальні завдання.

Нагадаємо, Сергій Ковалець був призначений головним тренером молодіжної збірної в кінці минулого року після того, як свій пост залишив Павло Яковенко. По словам голови ФФУ, Яковенко подав у відставку тому, що керівництво Федерації "розійшлось з ним в поглядах на деякі питання".

Источник: ФФУ

Тэги: Анатолий Коньков, молодежная сборная Украины, Сергей Ковалец


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев